اخبار

حضور کالاهای چینی صدمات جبران ناپذیری به بازار برندها وارد می کند

حضور کالاهای چینی صدمات جبران ناپذیری به بازار برندها وارد می کند
مدیرعامل شرکت تعاونی مادر تخصصی صنایع دستی استان زنجان با تاکید بر لزوم استفاده از تعرفه های معین بر واردات کالاهای مختلف و مبارزه با قاچاق کالا گفت: حضور کالاهای چینی صدمات جبران ناپذیری به بازار برندها درزمینه های مختلف به ویژه صنایع دستی وارد کرده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان فرهاد شایگان' ورود بخش خصوصی از جمله شرکت مادر تخصصی به عرصه صنایع دستی استان زنجان را گامی در راستای نجات بازار صنایع دستی دانست و افزود: ممانعت از اعطای تسهیلات در حوزه صنایع دستی به صورت انفرادی و اعطای تسهیلات یکسان از طریق شرکت های هولدینگ می تواند نقش مهم در زمینه پویایی بازار صنایع دستی ایفا کند.
وی بااشاره به اینکه زیرساخت های لازم برای ورود به بازار صنایع دستی در استان زنجان وجود دارد اظهار داشت:استفاده از اساتید زبده،توجه به سلیقه مشتریان و ایجاد دورهای علمی در حوزه صنایع دستی به ویژه در سطح دانشگاهی باعث حضور توانمند صنایع دستی این استان در بازارهای بین المللی خواهد بود.
مدیر عامل شرکت تعاونی مادر تخصصی صنایع دستی استان زنجان تنظیم برنامه یک ساله، سه ساله و تدوین استراتژی 10 ساله این شرکت را از جمله فعالیت های صورت گرفته از سوی این شرکت بعد از تاسیس طی دو سال گذشته اعلام کرد.
وی، یادآورشد: برنامه های شرکت تعاونی مادر تخصصی صنایع دستی این استان در دو محور هدایتی به صورت ارائه دوره های مشاوره ای و محورحمایتی در غالب برون سپاری تصدی های دولتی شامل آموزش، پژوهش و ترویج تنظیم شده است

۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید