اخبار

در کمیته سلامت کارکنان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مطرح شد:

تشکیل پرونده سلامت کارکنان در مراکز خدمات جامع سلامت استان

تشکیل پرونده سلامت کارکنان در مراکز خدمات جامع سلامت استان
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل متبوع: ‌توجه به سلامت کارکنان بهره وری را بالا می برد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مرتضی بنیادی در جلسه کمیته سلامت کارکنان بیان داشت: در راستای حفظ نیروی انسانی ، بایستی موضوع سلامت را در بین کارمندان و کارگران مورد توجه خاص قرار بدهیم تا بتوانیم بهره وری را بالا ببریم.

بنیادی افزود: امروزه سبک زندگی ، نوع تغذیه ، کم تحرکی و زندگی ماشینی جان انسانها را با خطراتی مواجه کرده است که باید برای پیشگیری ازاین آسیب ها که کمتر مورد توجه قرار می گیرد تدابیری اندیشیده شود.

وی ضمن تاکید بر اطلاع رسانی و هدایت کارکنان اداره کل متبوع، جهت مراجعه به مراکز خدمات جامع سلامت استان برای تشکیل پرونده سلامت، گفت: همکاری هایی با دانشگاه علوم پزشکی استان در زمینه برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی سالم برای کارکنان این مجموعه، دریافت بورشور، مقالات و مطالب مرتبط با سلامت صورت خواهد گرفت.

طارمی، رئیس آسیب های اجتماعی اداره کل متبوع نیز در این جلسه به تبیین و تشریح برنامه عملیاتی " سلامت کارکنان اداره کل متبوع پرداخت، سپس گزارشی از اقدامات بعمل آمده در سالجاری در خصوص برنامه های سلامت کارکنان ارائه نمود.

طارمی در پایان از هماهنگی و برنامه ریزی  با مسئول امور بانوان اداره کل متبوع ، جهت اجرای برنامه های هفته ملی سلامت بانوان ( 24 تا 30) مهرماه سالجاری خبر داد.

۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید