اخبار

کشاورز سلطانیه ای کارآفرین شد

کشاورز سلطانیه ای کارآفرین شد
سرپرست هماهنگی واحد اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه خبرداد: کشاورز سلطانیه ای با پشتکار و تلاش زیاد در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از محصول ایرانی، کار آفرین شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،  حمیدرضا افشاری   افزود: شهرستان سلطانیه در سال 97 برای تحقق اقتصاد مقاومتی گام موثری در حوزه کشاورزی برداشته است .

افشاری ادامه داد: آنچه در حال حاضر نیازمند کشور عزیزمان است و باید عزم ملی برای محقق شدن آن ایجاد شود ، مسئله مهم  اقتصاد مقاومتی،  حمایت از محصول ایرانی و ریشه کنی بیکاری است .

وی با بیان این که سراجی، یکی از افراد موفق و از پیشگامان ورود به عرصه اقتصاد مقاومتی است گفت: این کشاورز کارآفرین توانسته برای 250 نفر اشتغالزایی کند .

افشاری اظهار داشت: وی از کشاورزان نمونه شهرستان سلطانیه است که با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و نبود بازار کار برای جوانان، تصمیم گرفته خود کفا شود و با تکیه بر پشتکار خویش برای خود و سایر افراد جویای کار کارآفرینی کند .

با توجه به اظهارات این کارآفرین، در حال حاضر با نزدیک به 30 هکتار زمین کشت برای 250 نفر به صورت مستقیم و 50 نفر به صورت غیر مستقیم کار ایجاد شده است .

در راستای اجرای طرح های اقتصاد مقاوتی، اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه در 6 ماهه اول سال برای اجرای 130 طرح 1،880،000،000 ( میلیارد تومان ) تسهیلات کم بهره پرداخت کرده است .

۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید