اخبار

برگزاری رویداد استارتاپی حوزه فضای مجازی در زنجان

برگزاری رویداد استارتاپی حوزه فضای مجازی در زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ور فاه اجتماعی استان زنجان: اولین رویداد استارتاپی در حوزه فضای مجازی زنجان با محورهای مختلف برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، رسول احدی  افزود: این رویداد استارتاپی توسط مجموعه رویدادهای کارآفرینی جهاددانشگاهی زنجان و اداره‌کل ورزش و جوانان استان و با حمایت اداره‌کل تعاون کار و رفاه‌اجتماعی استان، بنیاد ملی نخبگان، شرکت شهرک‌های صنعتی استان و پارک علم و فناوری تحصیلات تکمیلی علوم‌پایه زنجان برگزار خواهد شد .

احدی ادامه داد: محورهای این رویداد استارتاپی که قرار است طی روزهای 25 تا 27 مهرماه جاری برگزار شود، شامل تولید محتوا، ساخت اپلیکیشن‌های خبررسان، وب‌سایت‌های رسانه‌ای، صفحات و کانال‌های مجازی و شبکه‌های اجتماعی است.

وی بیان داشت: علاقه‌مندان برای حضور در این رویداد می‌توانند تا 25 مهرماه جاری از طریق تماس با شماره تلفن‌های 33474500، 33035150 و 33035430 تماس حاصل کرده و یا به صورت حضوری با مراجعه به مجتمع جهاددانشگاهی زنجان واقع در میدان شورا نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند .

شایان ذکر است، افراد برتر در مرکز رشد واحدهای فناور صنایع فرهنگی – خلاق و مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی پذیرش خواهند شد.

استارت‌آپ یا معادل فارسی آن رویداد شتاب، رویدادی است که به منظور راه‌اندازی شرکت‌ها و کمپانی‌های نوپا برگزار می‌شود. بنا به تعریف متخصصان استارت‌آپ یک کمپانی نوپا است که راه‌حلی نوین را برای یک مسئله ارائه می‌کند؛ در حالی که تضمینی برای موفقیت کمپانی از طریق راه‌حل ارائه شده وجود ندارد.

برخی نیز استارت‌آپ را فرهنگ نوینی برای اندیشه‌های نو و خلافیت بر فراز ایده‌های موجود می‌دانند که هدف از آن برطرف کردن مشکلات موجود در نقاط کلیدی است که به عنوان پاشنه‌ آشیل راه‌حل‌های موجود شناخته می‌شوند.

۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید