اخبار

مجمع عمومی عادی تعاونی مصرف فرهنگیان زنجان برگزار می شود.

مجمع عمومی عادی تعاونی مصرف فرهنگیان زنجان برگزار می شود.
سرپرست مدیریت امورتعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده تعاونی مصرف فرهنگیان زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، علی پاک منش با بیان این خبر افزود: به جهت چالشها و اعتراضات موجود از سوی فرهنگیان در خصوص مشکلات شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان زنجان، جلسه ی هماهنگی در راستای برگزاری این مجمع در محل اداره کل متبوع تشکیل شد.

پاک منش ادامه داد: به دلیل حساسیتهایی که در این موضوع وجود داشته جلسات متعددی برگزار نمودیم و تمهیداتی دراین زمینه اتخاذ شده که تهیه نرم افزاربررسی هویت اعضایی که کارت ورود به جلسه دریافت نموده اند از جمله کارهای صورت گرفته می باشد این نرم افزار برای بالابردن صحت برگزاری انتخابات تهیه شده و احتمال هیچ گونه تخلفی وجود ندارد.

وی با اعلام این که مجمع عمومی عادی تعاونی مصرف فرهنگیان زنجان در روز جمعه مورخ 27 مهر از ساعت 9 صبح در محل دارالقرآن برگزار خواهد شد گفت: قانوناٌ هر عضو می تواند وکالت 3نفر را قبول نماید که مجموعا می شود 4 رای که اطلاعات هر 4نفر وارد سیستم می شود.

سرپرست مدیریت امورتعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تاکید کرد: انشاا.. با توجه به تمهیدات صورت گرفته انتخاباتی سالم و بدون اعتراض خواهیم داشت.

۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید