اخبار

توسعه صادرات آرد از شهرستان سلطانیه به کشور های همسایه

توسعه صادرات آرد از شهرستان سلطانیه به کشور های همسایه
سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه: با حمایت جدی از شرکت گل آرد زاگرس این شهرستان در عرصه صادرات غلات می توان افتخار آفرین و پیشگام بود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون  کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، حمیدرضا افشاری با تأکید بر ظرفیت بالای صنایع داخلی، اظهار داشت : با توجه به بازدیدهای صورت گرفته از مراکز صنعتی داخلی می توان گفت به جهت دارا بودن تکنولوژی خوب و پتانسیل های موجود در استان امکان رقابت با سایرکشورها وجود دارد.

وی با بیان اینکه میزان کیفیت محصولات شرکت گل آرد زاگرس با محصولات سایر تولیدکنندگان رقابت می کند، افزود: خوشبختانه در این شرکت دستگاه های تمام اتوماتیک پیشرفته وجود دارد که با نظارت مهندسان و کارگران جوان انواع مختلف آرد با کیفیت تولید می کند که میزان تولید روزانه 300 تن و میزان صادرات سالانه 100،000 تن است .

افشاری گفت: برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی که مورد تأکید مقام معظم رهبری است ، می توان با تشویق سرمایه گذاران و حمایت از مشوق های صادراتی تولیدات داخلی را رونق داد .

در ادامه هادی زاده، مدیرعامل شرکت اظهار داشت: در سال 97 با تداوم برنامه صادرات آرد برای تمام کشورهای حوزه خلیج فارس می توان گامی بلند در راستای ارزآوری در این حوزه برداشت .

 

۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید