اخبار

در جلسه کارگروه فرهنگ کار مطرح شد:

تعامل سازنده با دانشگاه ها و گفتمان سازی فرهنگ کار در جامعه علمی

تعامل سازنده با دانشگاه ها و گفتمان سازی فرهنگ کار در جامعه علمی
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان: وظیفه کارگروه فرهنگ کار، گفتمان سازی فرهنگ کار در جامعه علمی استان است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان، مرتضی بنیادی در اولین جلسه کار گروه فرهنگ کار گفت: هدف از اجرای این برنامه تعامل سازنده با دانشگاه های استان بوده و  وظیفه این کارگروه، گفتمان سازی فرهنگ کار در جامعه علمی استان است. 

وی ادامه داد: موضوع فرهنگ کار و تاثیرات متقابل آن بر فعالیت های اقتصادی،  و اجتماعی بر کسی پوشیده نیست و در این میان، اهمیت به سرمایه های انسانی و ارج نهادن به اعتقادات،ارزش ها، هنجارها، گفتمان ها و گرایشات ایشان در زمینه ی کار و تلاش بسیار تاثیر گذار است.

بنیادی تاکید کرد: در همین راستا بهره گیری از منابع انسانی آگاه، متفکر و کاردان راهگشا بوده و مسیر نیل به اهداف را کوتاه می نماید. بنابراین ضرورت دارد با تدوین ضوابطی نسبت به هم افزایی و اصلاح ترویج و توسعه در حوزه فرهنگ کسب و کار اقدام نمود.

پوریان، دبیر کارگروه فرهنگ کار نیز با اشاره به این که دانشگاه ها با سوق دادن بخشی از پایان نامه ها و یا مطالعات و پژوهش ها به موضوع فرهنگ کار، براساس شرایط و ویژگی های بومی استان نسبت به ارتقاء فرهنگ کار و دستیابی به راهکار های علمی می توانند موثر باشند گفت: انجام مطالعات در خصوص وضع موجود فرهنگ کار به نحوی که منجر به تهیه آمار و اطلاعات مفیدی دراین عرصه شود ، موجب افزایش آگاهی ها و نیز برنامه ریزی صحیح برای ارتقاء فرهنگ کار در سطح استان خواهد شد.

 

 

۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید