اخبار

سرباز امریه اداره کل متبوع، سرباز نمونه استان شد

سرباز امریه اداره کل متبوع، سرباز نمونه استان شد
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان از انتخاب سرباز امریه اداره کل متبوع به عنوان سرباز نمونه استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری صدا وسیما مرکز زنجان،رسول احدی گفت:  انتخاب سربازان نمونه جشنواره درهشت محور امنیت و اقتدارملی ، ایثار و فداکاری، وظیفه شناسی و اقدام برجسته، امور فرهنگی ، هنری و تبلیغاتی، خلاقیت،  ابتکار و فناوریی، ورزش و تربیت بدنی، نظم و انضباط اجتماعی، دینداری و بصیرت، مسئولیت پذیری و خانواده، سازندگی و تفکر بسیج برگزارشد .

وی افزود: سعید دویران، سرباز امریه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، در بخش امور فرهنگی،هنری و تبلیغاتی به عنوان سرباز نمونه استان و کاندیدای کشوری انتخاب و در این جشنواره تجلیل شد.

بیات ، دبیر جشنواره جوان سرباز،  هدف از از این جشنواره را تجلیل و تکریم از الگو های موفق و برتر، ارائه سربازان نمونه به عنوان اسوه و الگو به جامعه سربازان و فرهنگ سازی با تاکید بر ارزش ها و آموزه های اسلامی، انقلابی و ملی دانست.

وی با اشاره به فرایند انتخاب سربازان نمونه در استان افزود: ابتدا سربازان نمونه شهر ستانی بعد نواحی و پس از نواحی به ستاد استان  آمده و در محور هایی که شاخص باشند انتخاب می شوند .

فرمانده سپاه انصار المهدی با گرامیداشت فرارسیدن ایام اربعین حسینی گفت: جوانان امروز ما حضرت علی اکبر(ع ) را به عنوان الگوی خود قرار دهند و با الگو قرارا دادن جوانان عاشورایی مشکلات را حل کنند.

سردار کرمی با اشاره به پیشرفت های اخیر کشور افرود:این باور های دینی وخود باوری جوانان کشورمان بود که در دوران جنگ و پس از جنگ نظام اسلامی را به پیش بردکه نمونه آن را در عرصه های مختلف علمی توان دید.

۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید