اخبار

جلسه کمیته اشتغال شهرستان زنجان برگزارشد

جلسه کمیته اشتغال شهرستان زنجان برگزارشد
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان زنجان از برگزاری سومین جلسه کمیته اشتغال شهرستان زنجان در محل فرمانداری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، اسماعیل آقاجانلو پس از ارائه گزارش کمیته های فنی شهرستان زنجان، هدف از برگزاری این جلسه را بررسی موانع و مشکلات پرداخت تسهیلات از سوی بانکهای عامل عنوان کرد .

آقاجانلو افزود: بانکهایی که پرونده های مشکل دار اعم از مشکل مجوز و محل سکونت، چک برگشتی، عدم مراجعه متقاضیان و سایر مشکلات قابل بررسی دارند، باید قبل از مرحله عودت طرح ها از طریق همکاری و هماهنگی با دستگاههای اجرایی نسبت به مرتفع نمودن مشکلات مربوطه به منظور افزایش میزان پرداخت ها اقدام نمایند.

وی بیان داشت:  دستگاههای بخش باید با جدیت بیشتری به پیگیری طرح های ارسال شده به بانک های عامل تا مرحله پرداخت تسهیلات و رفع موانع و مشکلات متقاضیان در مسیر دریافت تسهیلات ، بپردازند.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان زنجان با تاکید بر اقدام مدیران بانکهای عامل تسهیلات بخش روستایی به ارسال گزارش آخرین اقدامات صورت گرفته در خصوص طرح های ارسالی از کمیته فنی شهرستان و استان به بانک، گفت: این موضوع باید جهت پیگیری بخشداران در اسرع وقت به دبیر خانه کمیته ارسال گردد.

۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید