اخبار

صندوق بازنشستگی ماهانه 3250میلیارد تومان حقوق پرداخت می کند

صندوق بازنشستگی ماهانه 3250میلیارد تومان حقوق پرداخت می کند
معاون وزیر و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: این صندوق ماهانه 3250 میلیارد تومان حقوق به جامعه هدف پرداخت می کند.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، جمشید تقی زاده در بازدید از کارخانه نخ تایر صبا در زنجان افزود: صندوق بازنشستگی کشوری یک میلیون و 400 هزار نفر را تحت پوشش دارد.
وی به دستور رئیس جمهوری در خصوص خروج صندوق های بیمه ای از بنگاه داری اشاره کرد و ادامه داد: در این راستا باید تدابیر لازم را در دستور کار قرار دهیم.
تقی زاده با بیان اینکه منشور ارائه خدمات جدید که از برنامه مهم و اصلی وزیر جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی است باید در دستور کار همه سازمانهای تایعه این وزارتخانه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: اصل شفافیت و مبارزه با فساد در تمامی بخش های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از اصول مهم این منشور است که اجرای آن امکان هرگونه رانت خواری و بهره گیری های منفعت طلبانه از امکانات را به حداقل می رساند.
وی با بیان اینکه تمامی توانمندی های لازم در صندوق بازنشستگی کشوری را برای تبدیل تهدیدها به فرصتها بکار گرفته ایم، اظهار داشت: با بهره گیری از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهوری در زمینه اقتصاد مقاومتی در حال دستیابی به افق ها و پیشرفتهای خوبی هستیم.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: فشارهای بیرونی سبب می شود به سمت و سویی برویم که خودمان را پیدا کنیم و متوجه ظرفیت متعدد در داخل کشور شویم.
مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان زنجان در این بازدید بهره گیری از مشوق های بیمه ای را فرصت خوبی برای کاهش هزینه های تولید برشمرد و گفت: در این زمینه مدیران واحدهای تولیدی باید به طور جدی وارد عمل شوند.
محمدرضا یوسفی عملکرد شرکت نخ تایر صبا را رو به رشد توصیف کرد و افزود: اجرای طرح توسعه این واحد تولیدی یک ضرورت است.
مجتمع نخ تایر صبا با ماموریت تولید منسوج استخوان بندی تایر از جنس نایلون 6 و 6،6 برای انواع تایرهای سواری و باری، بزرگترین تولید کننده این محصولات در منطقه بوده و تنها کارخانه ای است که چرخه کامل فرآیند تولید نخ تایر را دارد.
بیش از 48 درصد سهام شرکت نخ تایر صبا از آن صندوق بازنشستگی کشوری است.
این شرکت در 16 کیلومتری شهر زنجان واقع است.
۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید