اخبار

بازدید از شرکت شیر پگاه زنجان

بازدید از شرکت شیر پگاه زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور از شرکت شیر پگاه زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، رسول احدی افزود: جمشید تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در  سفر دو روزه خود به استان زنجان به همراه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاههای استانی تابعه وزارت متبوع، از شرکت شیر پگاه زنجان بازدید کردند.

احدی بیان داشت: به پیشنهاد مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و به عنوان یکی از مصوبات شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت متبوع مقرر گردید تمامی ادارات تابعه در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی و در جهت ترویج استفاده از محصولات شرکت شیر پاستوریزه پگاه زنجان پذیرایی های خود را از شرکت مذکور تهیه نمایند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ضمن بازدید از خطوط تولیدی از نزدیک با روند تولیدات آشنا و با تعدادی از کارگران پرتلاش نیز دیدار و گفتگوی صمیمی داشت.

دکتر تقی زاده اعلام کرد: شرکت پگاه زنجان به عنوان یکی از مجهزترین کارخانه های تحت پوشش صنایع شیر ایران به لحاظ داشتن تجهیزات و نیروی کار با تجربه و پرتلاش می تواند نقش عمده ای در صادرات محصولات خود داشته باشد.

وی در ادامه افزود: تقویت روحیه پیشنهاددهی و خلاقیت در بین کارکنان باید سرلوحه مجموعه قرار گیرد.

در این نشست  کلامی مدیرعامل شرکت پگاه زنجان نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد شرکت به بیان چالش ها و مشکلات موجود در این صنعت پرداختند.

۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید