اخبار

۴۰ میلیاردتومان تسهیلات برای مشاغل خانگی در زنجان پرداخت شده است

۴۰ میلیاردتومان تسهیلات برای مشاغل خانگی در زنجان پرداخت شده است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از ابتدای سال ۹۰ تا به امروز برای توسعه و تحقق مشاغل خانگی دراستان زنجان ۴۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت‌شده و ۸۴ درصد از مشاغل خانگی برای بانوان است.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی به توسعه مشاغل خانگی در استان زنجان تأکید کرد و افزود: تحقق این امر مهم نیازمند آموزش  است.

وی اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۰ تا به امروز برای توسعه و تحقق مشاغل خانگی در استان زنجان ۴۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت‌شده و در این میان بیش از ۸۵درصد از مشاغل خانگی برای بانوان است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: طی هفت سال گذشته حدود ۲۵ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به بانوان زنجانی پرداخت شده است.

یوسفی تأکید کرد: ایجاد مشاغل خانگی، توسعه استان اقتصادی را به دنبال دارد و در این راستا اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی بر توسعه مشاغل خانگی تأکید داشته و برنامه‌ریزی لازم را دارد.

وی افزود: مشاغل خانگی به‌صورت یک واحد کسب‌وکار در جامعه فعالیت می‌کنند و بسترسازی برای توسعه مشاغل خانگی می‌تواند باعث توسعه اشتغال بانوان و توسعه اقتصادی شود.

مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های این اداره کل، بحث تسهیل در فرآیند صدور مجوزهای مشاغل خانگی است.

۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید