اخبار

برنامه های اداره کل تعاون استان زنجان در هفته تعاون اعلام شد

برنامه های اداره کل تعاون استان زنجان در هفته تعاون اعلام شد
مدیرکل تعاون استان زنجان درآغازین روز هفته تعاون در جمع خبرنگاران ضمن برنامه های هفته تعاون را اعلام کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان سید موسی متوسلین با بیان اینکه به مناسبت هفته تعاون برنامه‌های متنوعی پیش‌بینی شده است گفت: واگذاری 399 واحد مسکونی ساخت تعاونی‌ها، برگزاری نمایشگاه عکس تعاون در دو بخش حرفه‌ای و آماتور، سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه، گلباران مزار شهدا و حضور ترویجی در شهرستان از دیگر برنامه‌های هفته تعاون در استان زنجان است.
متوسلین همچنین از تجلیل از تعاونی‌های برتر استان زنجان همزمان با هفته تعاون خبر داد.
وی به تدوین سند استراتژیک تعاون و سند توسعه اشتغال و هدف‌گذاری برای تعاون اشاره کرد و ابراز داشت: این اسناد راه‌های تحقق 25 درصدی سهم تعاون از اقتصاد در سطح استان زنجان را مشخص می‌کند.
مدیرکل تعاون استان زنجان به مصوبات سفرهای ریاست جمهور اشاره کرد و یادآور شد: 85 درصد مصوبات دور اول سفر هیئت دولت به استان زنجان محقق شده است.
وی خاطر‌نشان کرد: 15 درصد باقی مانده مربوط به جذب نیروی انسانی در اداره است و با توجه به سخت‌گیری‌های انجام شده در این زمینه محقق نشده است.
متوسلین از تحقق 98 درصدی مصوبات دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان زنجان خبر داد و تصریح کرد: 30 درصد مصوبات دور سوم سفر نیز تاکنون محقق شده است.
وی به تشکیل 341 تعاونی در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال جاری نیز 113 تعاونی تشکیل شده است.
مدیرکل تعاون استان زنجان با اشاره به اقبال خوب مردم استان زنجان به تعاونی افزود: جمعیت حدود یک میلیون نفری استان زنجان حدود 1.5 درصد جمعیت کشور را تشکیل می‌دهد اما 3.5 درصد تعاونی‌های تشکیل شده در استان زنجان اتفاق افتاده است.
وی همچنین به ارائه خدمات به تعاونی‌های استان اشاره کرد و یادآور شد: از سال 84 تاکنون در بخش تعاون 885 میلیارد ریال تسهیلات به بخش تعاون داده شده است.
مدیرکل تعاون استان زنجان خاطر نشان کرد: این تسهیلات به 475 تعاونی استان زنجان پرداخت شده است

۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید