اخبار

37طرح طی هفته تعاون در استان زنجان به بهره برداری می رسد

37طرح طی هفته تعاون در استان زنجان به بهره برداری می رسد
.مدیرکل تعاون استان زنجان از آغاز بهره برداری 37طرح مختلف دربخش های صنعت، کشاورزی ، خدمات و مسکن طی هفته تعاون امسال ' 13 تا 19شهریور ماه' در استان خبرداد.

'به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان سید موسی موسی متوسلین' روز یکشنبه بابیان این مطلب به خبرنگاران  گفت:سه هزار و 550 نفر عضو این تعاونی ها هستند، میزان اشتغالزایی این طرح ها را 480 نفر و سرمایه گذاری انجام شده برای آنها را بالغ بر 270میلیارد ریال ذکرکرد.
وی یادآورشد: برای این طرح های تعاونی در مجموع 96میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
متوسلین اظهارداشت : طی این هفته 339واحد مسکونی نیز به اعضای تعاونی های مسکن این استان واگذار خواهد شد.
مدیرکل تعاون استان زنجان، نشست با تعاونگران در حوزه های مختلف اقتصادی، برپایی نمایشگاه عکس تعاون در قالب 40عکس منتخب از عکاسان آماتور و حرفه ای استان و گلباران مزار شهدا رااز دیگر برنامه های هفته تعاون امسال بیان کرد.
وی همچنین بااشاره به برنامه های آتی این اداره کل، تدوین سند استراتژیک بخش تعاون رااز اقدامات موثر در این راستا ذکرکرد و افزود: بر اساس این سند تاپایان سال 1394شاهد سهم 25درصدی بخش تعاون در اقتصاد کشور خواهیم بود.
متوسلین، بااشاره به تدوین سند توسعه اشتغال استان، گفت: این سند در دست تدوین و متضمن کمک به اشتغال پایدار و ثابت می باشد.
وی ترویج و توسعه فرهنگ تعاون با صرف یک میلیارد ریال اعتبار، تشکیل تعاونی های متعارف و فراگیر ملی، تشکیل تعاونی های دانش بنیان و تعاونی های توسعه و عمران استان، تشکیل دهکده تعاون برای تقویت و توسعه هرچه بیشتر تعاون رااز دیگر برنامه های آتی این اداره کل برشمرد.
 

۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید