اخبار

12864 شغل با اجرای برنامه های تکلیفی در زنجان ایجاد می شود

12864 شغل با اجرای برنامه های تکلیفی در زنجان ایجاد می شود
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تا پایان امسال از طریق اجرای برنامه های تکلیفی، ایجاد 12 هزار و 864 فرصت شغلی در این استان هدف گذاری شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا یوسفی افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است در ادامه اجرای طرح تکاپو 2 هزار و 895 شغل در رسته های مختلف در استان طی سال جاری ایجاد شود.
طرح تکاپو توسعه و ساماندهی کسب و کارهای خرد و خانگی و اتصال آن به بنگاه های کوچک و متوسط را دنبال می کند.
یوسفی اظهار داشت: از طریق طرح های حمایتی از محل اعتبارات روستایی نیز ایجاد 2 هزار و 789 فرصت شغلی در مناطق روستایی در دستور کار دستگاههای اجرایی متولی در استان قرار دارد.
وی خاطرنشان کرد: از محل اجرای قانون حمایت از مشاغل خانگی و تبصره 16قانون بودجه، فراهم کردن 2 هزار و 775 شغل در استان در سال جاری پیش بینی شده است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: امسال در نتیجه اجرای سیاست های مداخلاتی از قبیل مشوق های بیمه ای، اجرای طرح کارورزی و آموزش در محیط واقعی کار، ایجاد 4 هزار و 405 فرصت شغلی در این استان هدف گذاری شده است.
به گفته معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان سال گذشته از طریق اجرای برنامه تکلیفی و نیز سایر برنامه های دستگاههای اجرایی، 22 هزار فرصت شغلی در این استان ایجاد شد.

۱۳ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید