اخبار

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار کرد:

نشست مشترک با مدیران مراکز مشاوره کارآفرینی و کانون کارآفرینان استان زنجان

نشست مشترک با مدیران مراکز مشاوره کارآفرینی و کانون کارآفرینان استان زنجان
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل متبوع از برگزاری جلسه مشترک اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با مدیران مراکز مشاوره کارآفرینی و کانون کارآفرینی به منظور هماهنگی برنامه های هفته جهانی کارآفرینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، طیب جعفری افزود: این جلسه با حضور دبیر کانون کارآفرینان استان، مدیران مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی در محل اداره کل متبوع به جهت معرفی و بررسی برنامه های هفته جهانی کارآفرینی و هماهنگی و تهیه جدول زمانی برگزار گردید.

جعفری، مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل متبوع با بیان این مطلب که پیش از شروع هفته کارآفرینی نشست خبری با حضور مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار خواهیم کرد گفت: ما قصد داریم از فرصت خوبی که به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی در اختیار داریم در جهت معرفی ظرفیت مراکز مشاوره و کانون کارآفرینی و جایگاه این مراکز به عنوان موسسات مرجع در راستای ترویج کارآفرینی در سطح استان، استفاده نمائیم.

جعفری تاکید کرد: ضروری است مراکز و کانون از برنامه های خود مستندات لازم را تهیه و در سایت ها، فضای مجازی و رسانه ها منتشر و رویکردهای برنامه ای خود را اطلاع رسانی کنند.

وی با اشاره به این که به زودی در سطح استان انجمن صنفی مراکز مشاوره کارآفرینی، به عنوان شریک فنی برنامه های کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، کانون کارآفرینان و سایر مراکزی که به عنوان مروج کارآفرینی فعالیت می کنند، راه اندازی و فعالیت خود را آغاز خواهد کرد  که قطعا این انجمن خروجی های خوبی خواهد داشت.

جعفری در ادامه گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی نامه ای طبق جدول زمانی ایام هفته ملی کارآفرینی را از 21 تا 27 آبان سال جاری نامگذاری و اعلام نموده است.

۱۳ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید