اخبار

به مناسبت یوم الله 13 آبان 1397

بیانیه مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و بسیج کارگری

بیانیه مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و بسیج کارگری
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و سازمان بسیج کارگری سپاه انصارالمهدی(عج) به مناسبت یوم الله 13 آبان 1397 بیانیه مشترک صادر کردند.

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و سازمان بسیج کارگری سپاه انصارالمهدی(عج)  به مناسبت یوم الله 13 آبان 1397 بیانیه مشترک صادر کردند.

متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

امام خمینی( ره)

جهان باید بداند که ایران را خود را پیدا کرده است و تا قطع منافع آمریکای جهانخوار، این دشمن کینه توز مستضعفین جهان، با آن مبارزه ای آشتی ناپذیر دارد و حوادث ایران نه تنها مارا برای لحظه ای عقب نخواهد نشاند، که ملت مارا در نابودی منافع آن مصمم تر خواهد کرد.( صحیفه نور ج 15 ص 281)

روز 13 آبان سالروز انقلاب دوم مردم ایران، روز مبارزه با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار است، روز شکوه عظمت ملتی که با تمام دین خود در مقابل تمام دنیای بدخواهان ایستاد.

دشمنی شیطان بزرگ با ملت غیور ایران پررنگ تر شده و با دمیدن در بوق تحریم سعی در ارعاب و خسته کردن مردم از ایستادگی در مقابل ظلم را دارد.

جامعه کارگری استان زنجان همراه با سایر اقشار محکم و استوار چون کوه در مقابل شیطان بزرگ و ایاده ای منطقه ای او ایستاده و دست به دست با تقویت اتحاد ملی و با تلاش و کوشش تحریم ها را در هم شکسته و می شکنند و نیز این بار هم در جنگ اقتصادی پوزه استکبار را به خاک می مالند.

سازمان بسیج کارگری استان و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به همراه جامعه کارگری و کارفرمایی به مردم عزیز استان اطمینان می دهد در سال حمایت از " کالای ایرانی" تمام توان خود را برای جلوگیری از توقیف چرخ صنعت بکار گیرد تا تاثیر آخرین حربه ی دشمن، کم و بی اثر گردد.

۱۳ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید