اخبار

اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار کرد:

هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص مسائل بخش تعاون استان

هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص مسائل بخش تعاون استان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در جلسه هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص مسائل بخش تعاون استان گفت: اداره کل متبوع و اتاق تعاون لازم و ملزوم یکدیگر هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در جلسه ای که به منظور هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص مسائل بخش تعاون استان با حضور رئیس و اعضا هیات رئیسه اتاق تعاون در محل اداره کل متبوع برگزار گردید، اظهار داشت: ضروری است جلسات بیشتری فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اتاق تعاون تشکیل گردد.

وی افزود: برای رفع سوء تفاهماتی که ناشی از برداشت ناصحیح از برخی مصوبات و رفع اشکالات برخی مفاد تفاهم نامه منعقد شده در سال 95، باید نشست ها به صورت مستمر ادامه یابد.

یوسفی با بیان این که اداره کل متبوع و اتاق تعاون لازم و ملزوم یکدیگر هستند ادامه داد: ما همه یک خانواده هستیم و باید کمک حال هم باشیم  و وجود همدیگر را فرصت بدانیم .

وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه فی مابین که در دستور کار است بر افزایش تعامل و همکاری بیش از پیش پیرامون مفاد تفاهم نامه تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در سایه فرمایشات مقام معظم رهبری و با توجه به اهداف عالیه ای که دولت و نظام پیش بینی نموده و نیز به جهت نقش و جایگاه  تعاونی ها در پویایی اقتصاد ملی، باید فعالین این حوزه  به نحو مطلوب ایفای نقش نمایند و  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز ضمن وظیفه نظارتی که دارد، بر افزایش روابط فی مابین تاکید دارد.

۱۳ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید