اخبار

برخی ازخدمات شرکت تعاونی رضوان طب رایگان ارائه می شود

برخی ازخدمات شرکت تعاونی رضوان طب رایگان ارائه می شود
مدیر عامل شرکت تعاونی خدمات بهداشتی درمانی رضوان طب گفت :به مناسبت هفته تعاون از 13 لغایت 19 شهریورماه برخی از خدمات شرکت تعاونی رضوان طب برای تعاونگران به صورت رایگان ارائه می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان سید'بهمن صمصامی'  افزود:خدمات رایگان شرکت تعاونی رضوان طب در سه بخش ویزیت دهان و دندان،مشاوره و روانشناسی و سنجش سلامت عمومی بدن به تعاونگران ارائه می گردد.
وی با بیان اینکه کلیه امکانات لازم برای بهره برداری از آزمایشگاه پاتوبیولوژی درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک فراهم می باشد،اظهار داشت: در صورت تامین مسئول فنی، آزمایشگاه پاتوبیولوژی درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک افتتاح خواهد شد .
مدیر عامل شرکت تعاونی خدمات بهداشتی درمانی رضوان طب بااشاره به اینکه درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک از سوی بخش خصوصی اداره می شود،تصریح کرد: فعالیت بخش خصوصی در زمینه پزشکی گامی مهم در راستای کمک به بخش دولتی می باشد.
صمصامی با بیان اینکه بخش های پزشک عمومی، پرستاری، دندانپزشکی، دندانسازی، رادیوگرافی، مشاوره روانشناسی ،جراحی سرپایی،زنان و داروخانه در فاز نخست درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک فعال می باشند، تصریح کرد:فاز دوم این مجموعه نیزشامل بخش های مختلفی از جمله اعصاب و روان،داخلی و متادون درمانی می باشد.
وی از همکاری درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک با کلیه شرکت های بیمه خبر داد و یادآورشد:کلیه شهروندان اعم از بیمه شدگان و سایرین می توانند از خدمات ارائه شده در این درمانگاه استفاده نمایند.
مدیر عامل شرکت تعاونی خدمات بهداشتی درمانی رضوان طب عمده ترین دغدغه متولیان درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک را شبانه روزی نمودن داروخانه این مجموعه عنوان کرد و ابراز داشت:علی رغم فعالیت درمانگاه به صورت شبانه روزی ،داروخانه درمانگاه دارای مجوز فعالیت روزانه بوده و نمی تواند به صورت شبانه روزی به شهروندان خدمات ارائه کند

۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۲۰:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید