اخبار

اجرای 50 عنوان برنامه به مناسبت هفته کارآفرینی در زنجان

اجرای 50 عنوان برنامه به مناسبت هفته کارآفرینی در زنجان
مدیرکارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از اجرای 50 عنوان برنامه به مناسبت هفته کارآفرینی در زنجان خبر داد.

طیب جعفری  اظهار کرد: امسال نیز مطابق سنوات گذشته برنامه‌های متعددی در استان اجرایی می‌شود.

مدیرکارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه بر اساس تقویم بین‌المللی هفته سوم نوامبر مقارن با هفته آخر آبان‌ماه هر سال به نام هفته جهانی کارآفرینی نامگذاری شده است، گفت: امسال نیز مقارن با این هفته برنامه‌های متعددی اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه همه برنامه‌های هفته جهانی کارآفرینی توسط بخش غیردولتی انجام می‌شود، گفت: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده همه برنامه‌های هفته جهانی کارآفرینی که بیش از 50 عنوان است، توسط مراکز مشاوره کارآفرینی و کانون کارآفرینی استان اجرا خواهد شد.

جعفری تصریح کرد: اجرای رویدادها، رونمایی از کتاب و نرم‌افزار، انجام مشاوره‌های رایگان، تورهای کارآفرینی از جمله برنامه‌هایی است که به این مناسبت اجرا می‌شود.

مدیرکارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان همچنین از ارائه مشاوره‌های رایگان در طول هفته جهانی کارآفرینی از سوی مراکز خبر داد و گفت : مشخصات این مراکز از طریق سایت اداره کل قابل مشاهده است.

گفتنی است، مراکز مشاوره کارآفرینی استان با مجوز اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تأسیس  و در زمینه ارائه مشاوره‌های کسب و کار، تهیه طرح‌های توجیهی و راهبری ایده‌های کارآفرینان فعالیت می‌کنند.

۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید