اخبار

تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کارمان قرار دهیم

تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کارمان قرار دهیم
دبیر کمیته تکریم ارباب رجوع اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بیان داشت: با توجه به این که بحث تکریم ارباب رجوع نکته ای بسیار اساسی است باید این موضوع را سرلوحه کارمان قراردهیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان، رسول احدی به جمله امام خمینی (ره) اشاره کرد که فرمودند: با بندگان خدا جوری رفتار کنید که امامان، پیغمبر شما و سایر انبیا رفتار می کردند.

دبیر کمیته تکریم ارباب رجوع اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در واقع طرح تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع یکی از برنامه های مهم نظام اداری کشور است که به منظور ایجاد تحول در نظام اداری کشور به تصویب رسیده و در حال اجراست.

احدی ادامه داد: اساساً احترام و تکریم ارباب رجوع و به دست آوردن رضایت مندی مردم در سیستم اداری نظام اسلامی ایران، هدف نهایی طرح تکریم است.

 وی افزود: برای یک کارمند،کارشناس، مدیر و …  تکریم ارباب رجوع نه بخاطر دستورالعمل و بخشنامه، بلکه یک وظیفه انسانی و دینی است نه یک وظیفه اضافی در کنار سایر وظایف، بلکه باید در دل امور قرار گیرد.

 دبیر کمیته تکریم ارباب رجوع اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان عنوان کرد: هرگونه خدمت و تلاش در جهت جلب رضایت ارباب رجوع، رضایت و خشنودی خداوند را فراهم می کند. برای یک فرد مسلمان تکریم مردم، عبادت به شمار می رود و بهترین روش برای نزدیکی به خداوند است.

 

۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید