اخبار

توزیع سبد حمایت غذایی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی

توزیع سبد حمایت غذایی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از آغاز توزیع سبد حمایت غذایی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در زنجان خبر داد و گفت: کارت مددجویان به تعداد خانوار شارژ شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مرتضی بنیادی با بیان اینکه این سبد فقط شامل مددجویان کمیته امداد و بهزیستی است و مدت زمان دریافت آن 4ماه میباشد گفت: بر اساس تصمیم گرفته شده کارت خانوارهای یک نفره 100 هزار تومان، دو نفره 150 هزار تومان، سه نفره 200 هزار تومان، چهار نفره 250 هزار تومان و پنج نفر وبیشتر نیز 300 هزار تومان شارژ شده است.

وی با اشاره به اینکه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی با در دست داشتن کارت‌های خود می‌توانند به فروشگاه‌های هدف مراجعه کرده و سبدهای کالایی خود را دریافت کنند،عنوان کرد: فروشگاه‌های طرف قرارداد شامل اتکا، جانبو، کوروش و رفاه است.

بنیادی ادامه داد: همچنین مددجویان مشمول در روستاها نیز می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین مراکزی که دستگاه پز در آنها تعبیه شده، نسبت به تهیه کالاهای تدارک دیده شده اقدام کنند.

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با تاکید بر اینکه تحویل کالاها به صورت رایگان است، گفت: بر همین اساس فروشگاه‌ها حق دریافت کارمزد در قبال تحویل کالا را ندارند.

بنیادی اظهار داشت:  اگر کسی در دوره قبل کالاهای مورد نیاز خود را تهیه نکرده است می تواند با توجه به تمهیداتی که طی ادوار گذشته صورت گرفته و بر اساس آن افراد می توانند به صورت دو مرحله‌ای کالاهای مورد نیاز خود را دریافت کنند، اقدام به دریافت کالا در مرحله بعد نماید هر چند که در هر مرحله تقریبا یک ماه فرصت برای تهیه کالاها در نظر گرفته می‌شود.

 

۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید