اخبار

مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان زنجان :

اعطای تسهیلات به 1192 طرح اشتغال‌زایی روستایی در زنجان

اعطای تسهیلات به 1192 طرح اشتغال‌زایی روستایی در زنجان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: برای هزار و 192 طرح اشتغال‌زایی روستایی در استان زنجان، 102میلیارد تومان تسهیلات اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی  بااشاره به طرح اشتغال روستایی در استان زنجان  گفت: هزار و 911 طرح اشتغال‌زایی روستایی به بانک‌های عامل در  استان زنجان معرفی‌شده که با معرفی این تعداد طرح  برای چهار هزار و 433 نفر در روستاها اشتغال ایجاد می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از این تعداد طرح معرفی‌شده به بانک‌های عامل استان  هزار و 192 طرح اشتغال زایی روستایی در استان موفق به دریافت  102 میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد شغل شدند و خوشبختانه استقبال برای  ارائه طرح اشتغال روستایی در استان بسیار مطلوب است. 

وی افزود: سهم مرحله نخست استان زنجان 100 میلیارد تومان بود و از منابع صندوق توسعه ملی به میزان بیش از 100 درصد منابع کارسازی نهایی شده و از این مبلغ  96.2 درصد منابع توسط بانک‌های عامل عقد قرارداد شده است. 

یوسفی تأکید کرد: تزریق این اعتبارات در روستاها به رونق اقتصادی کمک کرده و انگیزه ماندگاری روستائیان را در این مناطق دوچندان می‌کند. 

وی افزود: توجه به اشتغال روستایی مانع مهاجرت آنها به شهر شده و  توجه به بحث اشتغال روستاها جلوی بسیاری از مشکلات را می‌گیرد.

۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۴:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید