اخبار

استاندار زنجان: تمام توان خود را برای توسعه استان زنجان بکار می‌گیرم

استاندار زنجان: تمام توان خود را برای توسعه استان زنجان بکار می‌گیرم
استاندار زنجان با اشاره به اینکه بکارگیری جوانان نباید محدود به شعار باشد گفت: تمام توان خود را برای توسعه استان زنجان بکار می‌گیرم.
  • به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری تسنیم، فتح الله حقیقی  در مراسم معارفه خود با اشاره به اینکه به زنجانی‌ها قول می‌دهم تمام تلاش خود را برای توسعه استان زنجان بکار بگیرم اظهار داشت: در بکار گیری جوانان نباید شعاری عمل شود.

وی با بیان اینکه باید ارتباط با رسانه‌ها ارتباطی خوبی باشد تصریح کرد: همچنین باید از ظرفیت بانوان شایسته نیز بکارگیری شود چرا که شایسته بودن به خانم و آقا بستگی ندارد.

استاندار زنجان با بیان اینکه هر چه توان دارم برای توسعه بکار خواهم گرفت افزود: اگر چه در استان زنجان نفت وجود ندارد ولی در این استان غیرت و شجاعت وجود دارد چرا که این استان 3 هزار شهید را تقدیم انقلاب کرده است.

وی با تقدیر از زحمات درویش امیری استاندار سابق در توسعه استان زنجان بیان کرد: همدلی و همبستگی راه ایستادن در برابر دشمنان انقلاب است باید این راه را در پیش بگیریم تا بتوانیم در برابر دشمنان بایستیم.

حقیقی با اشاره به راه مقابله با مشکلات اقتصادی ابراز کرد: برای اینکه بتوانیم مشکلات اقتصادی را رفع کنیم باید معضل بیکاری را حل کنیم.

وی با بیان اینکه باید همه تعهدات دولت در استان رسیدگی و پیگیری شود خاطر نشان کرد: پروژه‌های عمرانی باید براساس اولویت‌بندیهای صورت گرفته به سرانجام برسد.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه به عنوان مجری سیاست دولت در استان زنجان که به عنوان پایتخت شور و شعور حسینی و دیار غواصان دریادلان شهرت دارد خدمت خواهم کرد بیان کرد: باید شعار به عمل تبدیل شود و اگر این اتفاق بیفتد کار ارزش پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه کشور ما در جایگاهی است که باید در برابر دشمنان ایستاده و باید بعد از این نیز با تمام قدرت بایستیم افزود: بنده خود با صنعت و دانشگاه بیگانه نیستم و ایثارگری و شهادت نیز آشنایی کامل دارم.

۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید