اخبار

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری فنی و حرفه‌ای با بنیاد تعاون صنایع زندانیان زنجان

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری فنی و حرفه‌ای با بنیاد تعاون صنایع زندانیان زنجان
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل فنی و حرفه‌ای با بنیاد تعاون صنایع زندانیان زنجان منعقد شده است.

محمدرضا انصاری  اظهار کرد: تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان با بنیاد تعاون حرفه‌آموزی و صنایع زندانیان استان زنجان منعقد شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه این تفاهم‌نامه در راستای استفاده از ظرفیت‌های طرفین همکاری به منظور ارتقای سطح کیفی آموزش‌های مهارتی است، گفت: آموزش‌های مهارتی در بخش‌های خدمات و صنعت برای توانمندسازی زندانیان است.

وی با اشاره به اینکه در این تفاهم‌نامه بر آموزش‌های مستمر زندانیان در بخش‌های مختلف تاکید شده است، بیان کرد: این آموزش‌ها با استفاده از امکانات مراکز آموزشی دولتی، غیردولتی و تعاونی‌ها صورت می‌گیرد.

انصاری با اشاره به اینکه آموزش به اقشار مختلف جامعه مهم‌ترین هدف فنی و حرفه‌ای در استان‌ها است، تصریح کرد: آموزش به زندانیان و ساکنان مناطق حاشیه‌ شهر و مناطق ویژه اجتماعی از اولویت‌های این اداره کل است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با بیان اینکه اشتغال یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های امروز جامعه است، تاکید کرد: مهارت‌آموزی دریچه‌ای برای ورود افراد به بازار کار است.

۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید