اخبار

در آغاز هفته بسیج اعلام شد

بسیج کارگری زنجان 7 هزار نفر عضو دارد

بسیج کارگری زنجان 7 هزار نفر عضو دارد
رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان گفت: سازمان بسیج کارگری زنجان از 41 پایگاه و بیش از 7 هزار نفر عضو تشکیل شده که فعالیت‌های بسیاری را انجام داده است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان سرهنگ یحیی احمدی ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج اظهار کرد: سازمان بسیج کارگری در حال حاضر فعالیت‌های بسیاری را در عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی دارد.

وی با اشاره به اهداف سازمان بسیج کارگری، اضافه کرد: برنامه‌های بسیج کارگری اهداف مختلفی دارد که در همین راستا نشر، گسترش و تعمیق فرهنگ ایثار و مقاومت از جمله اهداف و برنامه‌های سازمان بسیج کارگری استان زنجان است.

رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان تصریح کرد: سازمان بسیج کارگری از 41 پایگاه و بیش از  7 هزار نفر عضو تشکیل شده که فعالیت‌های بسیاری را در بخش‌های مختلف انجام داده است.

احمدی با تاکید بر اینکه موضوع اقتصاد مقاومتی با جدیت از سوی سازمان بسیج کارگری دنبال می‌شود، گفت: ارتقای بهره‌وری در سازمان بسیج کارگری استان زنجان، از اولویت‌های سازمان بسیج است.

وی با اشاره به اینکه به دنبال کاهش هزینه‌ها برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی هستیم، خاطرنشان کرد: سازمان بسیج کارگری استان زنجان در بخش‌های دیگری چون بخش فرهنگی و ورزشی نیز حضور فعالی دارد.

رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان اظهار کرد: بسیجیان کارگر در همه بخش‌های ورزشی چون رشته‌های شنا، تیراندازی، فوتسال، تنیس روی میز و دارت حضور چشمگیری در عرصه‌های مختلف دارند.

احمدی با اشاره به برگزاری حلقه‌های صالحین سازمان بسیج کارگری زنجان، تصریح کرد: همه پایگاه‌های بسیج کارگری استان فعال است و حلقه‌های صالحین در بحث‌های وجدان کاری، انضباط کاری و محکم‌کاری تاکید دارد.

وی افزود: اعتقاد سازمان بسیج کارگری استان زنجان بر این موضوع استوار است که اگر وجدان کاری در تولید مورد توجه قرار بگیرد، تولید داخلی ما تولیدی با کیفیت می‌شود.

رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان با بیان اینکه این امر باعث تشویق مصرف‌کننده به استفاده از تولید داخلی می‌شود، ابراز کرد: انضباط کاری نیز یکی از مباحث مهم مورد تاکید سازمان بسیج کارگری در موضوع کار و کارگری است.

احمدی با اشاره به اهتمام جدی سازمان بسیج کارگری به این موضوع، در پایان تصریح کرد: برنامه‌های مختلفی در هفته بسیج، هفته دفاع مقدس و دهه فجر توسط سازمان بسیج کارگری استان برگزار می‌شود که بسیجیان کارگر در این مراسم حضور فعالی دارند

۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید