اخبار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان:

امنیت و آرامش امروز را مدیون خون شهدا هستیم

امنیت و آرامش امروز را مدیون خون شهدا هستیم
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان : امنیت و آرامش امروز و هر چه که داریم را مدیون خون شهداء و رشادت ها و فداکاری های رزمندگان هستیم و باید قدردان آنها باشیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی ضمن گرامیداشت هفته وحدت و بسیج در نشست نقش نماز در افزایش بهره وری کار و کاهش آسیب های اجتماعی که در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زنجان برگزار شد با بیان این که بهترین لقبی که حضرت امام( ره) به بسیج دادند این است که بسیج لشگر مخلص خداست اظهار داشت: باید بدانیم که بسیجیان چه عاشقانه وارد میعادگاه عشاق گشتند و  چه خالصانه جانفشانی کردند.

یوسفی ادامه داد: درود بر بسیجیان جان برکف که برای دفاع از میهن اسلامی حتی خارج از مرزها در سایر کشورهای اسلامی به دشمنان قسم خورده ما که با این خیال خام  که می توانند مارا زمین گیر کنند، جواب دندان شکن دادند و چشم طمع آنها را کور کردند.

محمد رضا یوسفی دشمن می خواهد با جنگ اقتصادی ایران را زمین بزند ، اما ملت ایران با اتکا به نیروی ایمان بخدا و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در برابر همه هجمه های دشمن می ایستد.

وی تاکید کرد: امنیت و آرامش امروز و هر چه که داریم را مدیون خون شهداء و رشادت ها و فداکاری های رزمندگان هستیم و باید قدردان آنها باشیم.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در ادامه افزود:  نقش نماز جماعت در کاهش آسیب های اجتماعی از آن جهت که نماز جماعت با ایجاد وگسترش علقه ی اجتماعی و تعهد در افراد نسبت به هنجار های اجتماعی و نیز تقویت اصل نظارت همگانی جلو بروز آسیب های اجتماعی را می گیرد، حائز اهمیت است.

۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید