اخبار

نقش نماز در افزایش بهره وری کار و کاهش آسیب های اجتماعی

نقش نماز در افزایش بهره وری کار و کاهش آسیب های اجتماعی
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری نشست نقش نماز در افزایش بهره وری کار و کاهش آسیب های اجتماعی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان زنجان، مرتضی بنیادی با بیان این خبر افزود: این نشست با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ویژه کارکنان ادارات استان و شهرستان این مجموعه برگزار گردید.

بنیادی گفت: حجت الاسلام و المسلمین حیدری، امام جماعت اداره کل متبوع با اشاره به نقش نماز در ارتقاء وجدان کاری افراد افزود: نماز موجب آرامش روحی و روانی نمازگزار بوده و ادای این فریضه واجب سبب می شود انسان همواره خداوند متعال را ناظر بر اعمال و کردار خود ببیند و سعی در خدمتگذاری بیشتر به خلق نماید.

 حجت الاسلام حیدری با اشاره به موضوع جمع‌گرایی در سوره حمد بیان داشت: سخن از عبادت جمعی و کمک‌خواهی جمعی است  إِیِّاکَ  نَعْبُدُ وَإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ . آموزه این مطلب این است که خود را تنها نبینید و تنها برای خود دعا نکنید، بلکه به عبادت جمعی و دعای جمعی روی آورید.

 وی در همین زمینه به اهمیت برگزاری نماز جماعت پرداخت و سوالاتی از احکام نماز در جلسه پرسش و پاسخ با همکاران طرح نمود و در پایان جوائز ویژه ای به کارکنان و فعالان نماز  جهت تجلیل از ایشان اهداء گردید.

۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید