اخبار

سلامت روحی و جسمی کارکنان دستگاهها اولویت اصلی شورای فرهنگی

سلامت روحی و جسمی کارکنان دستگاهها اولویت اصلی شورای فرهنگی
سرپرست مدیریت امور اجتماعی استان زنجان تاکید گفت:اولویت اصلی برنامه های شورای فرهنگی بایستی مدنظر قرار دادن سلامت روحی و جسمی کارکنان دستگاهها باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مرتضی بنیادی در جلسه شورای فرهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و ادارات و سازمانهای وابسته به وزارت متبوع بابیان این مطلب بر خودداری از کار جزیره ای و زنجیره ای عمل نمودن اعضا شورای فرهنگی در انجام برنامه هایی که وزارت برای استانها تبیین و تشریح کرده است، تاکید کرد .

بنیادی همچنین افزود:بایستی نمایندگان هر دستگاه در ارائه آمار و ارقام کارهای انجام گرفته از درشت نمایی پرهیز و درست نمایی کنند.

وی با اشاره به این که در آستانه چلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و همه دستگاهها تمام قد آماده ارائه عملکرد چهل ساله خود هستند، گفت: شرکای اجتماعی ما که بال پرواز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم محسوب می شوند باید در همه امور به ما کمک کنند و با ارائه پیشنهاد و راهکار مناسب در ارائه هرچه بهتر عملکرد دستگاههای تابعه به وزارت متبوع همکاری نمایند.

بنیادی در ادامه خواستار همکاری جدی مجمع نمایندگان کارگری استان در بحث جشنواره امتنان شد و بیان داشت: باید تلاش کنیم واحدهای کار و تولید استان زنجان امسال در جشنواره امتنان که در سطح ملی و با حضور رئیس جمهور برگزار می گردد رتبه برتر را کسب نمایند.

سرپرست مدیریت امور اجتماعی استان زنجان در پایان گفت: یکی از اهداف سازمان ارتقاء برنامه های شورای فرهنگی است و هدف ماهم ارتقاء کیفی و کمی ماموریتها و اهداف سازمان می باشد.

 

۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید