اخبار

مجموعه فرهنگی شرکت تعاونی شبکه سبز زنجان افتتاح شد

مجموعه فرهنگی شرکت تعاونی شبکه سبز زنجان افتتاح شد
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان: از افتتاح مجموعه فرهنگی آموزشی هنری شرکت تعاونی شبکه سبز زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،‌رسول احدی گفت: برای نخستین بار در ایران ،شرکت تعاونی شبکه سبز زنجان  در قالب یک شرکت تعاونی با امکانات کامل ،  تمامی خدمات مربوط به  برگزاری همایش ها و یادواره ها و نیز خدمات مربوط به تصویربرداری حرفه ای سیار داخل سالن ، تدوین، صدابرداری ، تهیه تیزر، کلیپ و سایر خدمات رسانه ای را به متقاضیان حقیقی و ادارات ارائه میدهد.

احدی افزود:اعضای شرکت تعاونی شبکه سبز زنجان توانسته با همت والا و جلب حمایت مسئولان ،نخستین تعاونی فرهنگی کشور را در زمینه صوتی و تصویری ایجاد کند.

 خانم پارسا، مدیرعامل شرکت تعاونی شبکه سبز در ابتدای آئین گشایش رسمی این شرکت ضمن خیرمقدم به مهمانان و مسئولان استان گفت: در حال حاضر فرهنگ سازی، اساسی ترین محور توسعه پایدار جوامع بشری است  و آموزش مسیر توسعه پایدار برای رسیدن به اهداف را تسهیل می‌کند.

وی اضافه کرد: تأکید بر  آموزش علاوه بر آموزه‌های دینی در قوانین کشور نیز جاری و ساری است و با آموزش نسل های جدید  می توان با روایتی دلنشین با فرهنگ و هنر شهر آشنا شوند.

پارسا درخصوص سابقه کاری شرکت تعاونی شبکه سبز زنجان  گفت:  این مجموعه با شعار تعاون و با استعانت از خداوند متعال و نقش حمایتی اداره تعاون کار رفاه اجتماعی و با استفاده از تجربیات تمامی صاحب نظران و هنرمندان و فرهیختگان حوزه رسانه و تولید سیما ،شبکه سبز زنجان را در سال ۱۳۸۵ با هشت نفر عضو ایجاد کردیم.

وی ادامه داد :  این شرکت در ابتدای فعالیت در  زمینه های  صوتی تصویری تهیه مستند، کلیپ تیزرهای تلویزیونی و...فعالیت داشت.

 سپس در سال ۸۶ با در دست داشتن اولین تلویزیون بزرگ شهری و نیز نصب تلویزیون ها در داخل اتوبوس های شهری فعالیت خود را با محوریت تهیه تیزر ادامه دادیم و از  افتخارات این شرکت ، تصویر برداری و پخش مستقیم مراسم  دسته های عزاداری به سفارش صدا و سیمای ملی می‌باشد

مدیر شرکت تعاونی شبکه سبز افزود: این شرکت امروز با مدیریت هنرمند متعهد و نام آشنای زنجان ، آقای رسول اوصانلو تمام خدمات حرفه ای در زمینه های  عکاسی صنعتی، ساخت انواع مستندهای تلویزیونی، انواع کلیپ ،تولید رپورتاژ، تیزرهای تلویزیونی، بروشور و نیز برگزاری صفر تا صد جشن ها و مناسبت ها و مهمتر از همه برگزاری کلاس های آموزشی ویژه علاقه مندان به هنر تصویر و رسانه را انجام میدهد.

۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید