اخبار

بیانیه مشترک سازمان بسیج کارگری و اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان

بیانیه مشترک سازمان بسیج کارگری و اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان
بیانیه مشترک سازمان بسیج کارگری و اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان در محکومیت جنایات آل سعود در یمن

این روزها یمن در شعله‌های آتش آل سعود و هم پیمانانش که به دستور سردمداران آمریکا برافروخته شده است، می‌سوزد و غاصبان وخیانتکاران عرب به کشتار وحشیانه مردم، به ویژه زنان وکودکان مشغولند و این داغ سنگین را بر قلب آزادگان جهان نشانده‌اند ، آتشی که باید بر سر متجاوزان صهیونیست سرازیر می‌شد اکنون در یمن، مسلمانان را به کام خود کشیده است .

مدعیان خدمت به حرمین شریفین که دیروز در قبال جنایتهای رژیم غاصب صهیونیست در غزه سکوت کرده و پس از آن با فتنه فرقه‌گرایی واستفاده از انواع سلاح‌های سبک وسنگین به جان مردم حق خواه افتاده بودند، امروز در حملاتی وسیع با استفاده از تسلیحات ممنوعه، چهره کریه و زشت خود را در قبال مردم آزاده یمن به جهانیان نشان دادند و ناجوانمردانه، علاوه بر بمباران مردم بی‌دفاع و بی‌پناه، راه‌های ارسال کمک‌های دارویی و غذایی به آنها را در این جنگ نابرابر مسدود کرده‌اند .

بی‌شک، حاکمان خام و سرمست از قدرت موروثی پوشالی آل سعود، مسیر بی‌بازگشتی را انتخاب کرده‌اند چرا که مردم غیرتمند ومقاوم یمن به حکم "‌ان الله علی نصرهم لقدیر" در این معرکه بر آهن پاره‌هایی اهدایی آمریکا به آل سعود پیروز خواهند شد. وباید پرسید مگر گناه مردم مظلوم یمن چیست جز حق خواهی و حق گویی؟

جامعه کارگری، کارفرمایی و تعاونگران  استان ضمن عرض تسلیت این فجایع غمبار به ساحت (ولی الله الاعظم ارواحنا له الفداء ) و مردم مظلوم ومقاوم یمن ابراز همدردی نموده وجنایات ددمنشانه رژیم‌های جنایتکاری که بر مظلومان بی‌گناه یمن، این ظلم عظیم وکشتار بی‌رحمانه را تحمیل کرده‌اند محکوم می‌کند .

همچنین این نهاد، از اقدام شجاعانه ارسال کمک‌ها و محموله‌های دارویی و غذایی جمهوری اسلامی ایران به یمن حمایت نموده و از تمامی ملت‌ها و دولتهای آزاده و مستقل و حامی حقوق بشر جهان می‌خواهد تا به هر نحو مقتضی به یاری ملت مظلوم یمن بشتابند .

۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید