اخبار

بازدید اعضا شورای فرهنگی از شرکت ملی سرب و روی ایران

بازدید اعضا شورای فرهنگی از شرکت ملی سرب و روی ایران
مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به همراه اعضا شورای فرهنگی ادارات و سازمانهای وابسته به وزارت متبوع از شرکت ملی سرب و روی ایران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مرتضی بنیادی در  بازدید از این مجموعه گفت: ایجاد فرهنگ های حوزه کار و کارآفرینی از بسیاری آسیب ها جلوگیری خواهد کرد.

بنیادی با اشاره به این که بالغ بر 15 دوره پیشگیری فضای مجازی و نیز دوره های پیشگیری از اعتیاد در راستای کاهش آسیب های اجتماعی توسط حوزه امور اجتماعی اداره کل متبوع طی چند ماهه اخیر برگزار گردیده است، اظهار داشت:کنترل این فضا که بستری افسار گریخته است بسیار مشکل بوده ولی آگاهی کارگران معضلات را کاهش خواهد داد.

وی با بیان این که در راستای کاهش آسیب های اجتماعی دوره هایی با رویکرد جدید با استفاده از ملزومات و تجهیزات به روز در دستور کار داریم  گفت: در آینده ای نزدیک شرکت ملی سرب و روی زنجان یکی از گروه های هدف ما خواهد بود.

بنیادی اظهار داشت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تمام ظرفیت و توان در خدمت تولید و حمایت از کارگران که اصلی ترین و مهمترین نیروهای محرکه تولید در عرصه اقتصاد هستند، می باشد. 

در این بازدید مهندس ارسطو سلطانی، مدیر فنی شرکت ملی سرب و روی ایران در خصوص کوره کالدو به عنوان بزرگترین کوره دو محوره ای جهان گفت: این کوره 7 نمونه در جهان دارد که از نظر حجم بزرگترین نمونه اش در شهر زنجان در شرکت ملی سرب و روی ایران نصب شده که کارش عملیات ذوب، احیاء و استیصال فلز سرب است.

سلطانی با بیان این که تقریبا از سال 70 این کوره راه اندازی شده ولی تا کنون اورهالی به این شکل برروی آن صورت نگرفته و برای اولین بار این کوره را کاملا دمونتاژ کرده ایم.

مدیر پروژه اورهال کوره کالدو با اشاره به این که یکسری از تجهیزات این کوره اروپایی هست و نیاز به تامین از خارج داشت و با شرایط کنونی کشور امکان پذیر نبود، با دستورالعملی که هیات مدیره و مدیر عامل برای این قضیه پیش بینی کردند کوره را پایین آوردیم و بدست متخصصین ایرانی از خود مجموعه شرکت مذکور عملیات اورهال صورت گرفت.

سلطانی ادامه داد: انشاا.. تا 10 روز آتی کوره را مستقر و عملیات ذوب را شروع می کنیم.

 

 

 

۱۲ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید