اخبار

پیگیری مطالبات تامین اجتماعی ازاولویتهای برنامه بودجه 98 میباشد

پیگیری مطالبات تامین اجتماعی ازاولویتهای برنامه بودجه 98 میباشد
جلسه پیگیری بودجه 98 باحضور اعضای شورای هماهنگی دستگاههای اجرایی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استانها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره، کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،‌محمد رضا یوسفی پس از برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس که جهت ارائه گزارش اقدامات بعمل آمده در خصوص لایحه بودجه سال 98 در محل اداره کل تامین اجتماعی زنجان برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از همراهی همیشگی مدیران دستگاههای اجرایی جهت حضور در جلسات و همراهی در اجرای برنامه های وزارت متبوع، با بیان این که ظرفیت شورای هماهنگی بسیار بالاست گفت: با هم فکری و همت تک تک دستگاههای اجرایی و با حمایت استاندارمحترم که با جدیت و علاقه پیگیر امور و پذیرای پیشنهادات سازنده می باشد، می توانیم اتفاقات خوبی را در مسیر توسعه و رشد استان زنجان رقم بزنیم.

در این جلسه محسنی بندپی، معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور اظهار داشت: مهمترین فعالیت هر سازمان، دستگاه و نهادی پیگیری بودجه است. اگر احکام برنامه ششم و قوانین موضوعی را فراروی خود قرار دهیم نیازمند این هستیم برای اجرایی نمودن این احکام و تحقق بخشیدن به آن باید در بحث بودجه سنواتی تلاش کنیم.

بندپی گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وزارتخانه اجتماعی است و بیش از هر وزارتخانه ای نیازمند حمایت و کمک دولت چه در کاهش فقر مطلق، آموزش فنی حرفه ای، هم سان سازی حقوق بازنشستگان در صندوق کشوری و از همه مهمتر در سازمان تامین اجتماعی که به دلایل احکامی که ناشی از بیمه های اجباری به این سازمان در سنوات گذشته  تحمیل شده و سازمان را با یک کمبود نقدینگی شدید مواجه کرده است،‌می باشیم.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به این که 4 هزار میلیارد تومان مانده مطالبات سال 96 به بخش دولتی و خصوصی است گفت: تلاش چند جانبه ای صورت گرفته است تا بتوانیم بودجه سال 98 را متفاوت با سالهای گذشته پیگیری نمائیم.

 بازوند، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ارائه گزارش اقدامات بعمل آمده در خصوص لایحه بودجه سال 98 بیان داشت : به دستور مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید به صورت ویدئو کنفرانس مدیران اجرایی استان ها در جریان چگونگی بودجه ریزی، پیگیری تبصره ها و لایحه بودجه سال 98 قرار بگیرند تا بتوانند با اطلاع کامل پاسخگوی اطلاعات خواسته شده از سوی نمایندگان مجلس، باشند.

بازوند ادامه داد: پیشنهاداتی به تایید معاونین سازمان برنامه و بودجه قرار گرفته و مکتوب شده است که اولویت این پیشنهادات با نمایندگان مجلس رای زنی خواهد شد تا ایشان در جریان اقدامات قرار گیرند.

۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید