اخبار

برای رفع مشکلات کارخانه روغن نباتی جهان تلاش خواهیم کرد

برای رفع مشکلات کارخانه روغن نباتی جهان تلاش خواهیم کرد
فرماندار شهرستان زنجان: برای رفع مشکلات وفعالیت مجدد کارخانه روغن نباتی جهان تلاش خواهیم کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری موج رسا، رضا عسگری با اشاره به آخرین رایزنی‌ها برای حل مشکلات کارخانه روغن نباتی جهان اظهار کرد: جلسه خوبی با مالک کارخانه روغن نباتی جهان در تهران داشتیم.

وی با بیان اینکه مالک روغن نباتی جهان درخواست‌هایی داشت که مورد موافقت ما قرار گرفت، ابراز کرد: فعلا قصد نداریم جزئیات این توافقات را اعلام کنیم اما به محض انجام شدن قطعی کارها آن را رسانه‌ای خواهیم کرد.

فرماندار زنجان با تاکید بر اینکه اتفاقات خوبی در این کارخانه به وقوع خواهد پیوست، عنوان کرد: تصمیمات خوبی  را با حضور تعدادی از مسئولان استانی از جمله معاون اقتصادی استاندار زنجان، رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت و مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و همچنین مالک کارخانه گرفتیم.

وی با بیان اینکه روز دوشنبه تعهد دوم کارفرما یعنی پرداخت بخشی از مطالبات کارگران عملیاتی خواهد شد، گفت: جدول زمان بندی برای پیشبرد کارها تعیین شده که در حال انجام است.

عسکری با اشاره به اینکه موافقت‌های اولیه برای برخی از درخواست‌های مالک کارخانه که به نفع تولید بوده صادر شده است، خاطرنشان کرد: فعلا تا نهایی شدن توافقات برنامه‌ای برای اعلام این توافقات نداریم.

وی با بیان اینکه همراهی‌های لازم برای تولید مستمر و پرقدرت این کارخانه انجام خواهد شد، افزود: به نظر می‌رسد در چارچوب جدول زمان بندی برای انجام تعهدات کارفرما نیز کارها در حال انجام است.

فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به اینکه در بحث مشکلات مدیریتی این کارخانه نیز توافقات خوبی با مالک آن داشتیم، اظهار کرد: امیدواریم با این توافقات انجام شده این کارخانه در مسیر خوبی قرار گیرد.

 

 

۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید