اخبار

حضور کم سابقه ی کارگران کالسیمین در انتخابات شورای اسلامی کار

حضور کم سابقه ی کارگران کالسیمین در انتخابات شورای اسلامی کار
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان: انتخابات شورای اسلامی کار در شرکت کالسیمین با حضور کم سابقه کارگران این شرکت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،جمال الدین مرادی اظهار داشت : انتخابات شورای اسلامی کار در شرکت کالسیمین با حضور مستقیم 14 نفر از همکاران و کارشناسان اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در داخل شرکت کالسیمین با حضور کم سابقه ی حدود 95درصدی کارگران شرکت انجام شد.

وی افزود: در اجرای ماده 1 قانون تشکیل شوراهای اسلامی‌کار در واحدهای تولیدی، صنعتی، کشاورزی و خدمات که بیش از 35 نفر شاغل دائم داشته باشند، شورای اسلامی‌کار که در این آیین‌نامه به اختصار شورا نامیده می‌شود توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل می‌شود.

مرادی خاطرنشان کرد: انتخابات تکمیلی شرکت کالسیمین  به دور دوم  کشیده شد، در دور اول  4 عضو از 6 اصلی انتخاب شدند و در مرحله بعدی 2 عضو از 6  عضو اصلی و نیز 4عضو علی البدل انتخاب خواهند شد.

وی عنوان نمود: شرکت حداکثری در انتخابات این دوره شرکت کالسیمین به دلیل اتخاذ تمهیداتی از قبیل : اطلاع رسانی گسترده، و شور و نشاط موجود در بین کارگران و درک صحیح اوضاع و همت برای شکوفایی بیشتر اقتصاد و ارتقاء موقعیت کارکنان و  شرکت انجام شد .

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان در پایان ضمن تقدیر از زحمات مدیران و مسئولین شرکت کالسیمین که نهایت همکاری را جهت انجام انتخاباتی سالم و پرنشاط در این شرکت را داشتند، وظایف و اختیارات شورای اسلامی کار را ایجاد روحیه همکاری بین کارکنان هر واحد به منظور پیشرفت سریع امور، همکاری با انجمن اسلامی در بالا بردن آگاهی کارکنان در زمینه های فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی، بالا بردن آگاهی کارکنان در زمینه های اقتصادی ، فنی و حرفه ای و نظایر آن، نظارت بر امور واحد به منظور اطلاع از انجام صحیح کار و ارایه پیشنهاد سازنده به مسئولین مربوطه، همکاری با مدیریت در تهیه برنامه ها به منظور پیشبرد امور واحد، بررسی شکایات کارکنان در مورد نارسایی های واحد و پیگیری موارد، تلاش در جهت گسترش امکانات رفاهی و حفظ حقوق قانونی کارکنان واحد و بررسی و شناخت کمبودها و نارسایی های واحد و ارایه اطلاعات به مدیر یا هیات مدیره عنوان نمود.

۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۷:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید