اخبار

در جلسه بررسی عملکرد کاریابی های شهرستان زنجان تاکید شد:

اهتمام جدی در اجرای مشوق های بیمه کارفرمایی

اهتمام جدی در اجرای مشوق های بیمه کارفرمایی
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان زنجان بر اهتمام جدی کاریابی ها در اجرای طرح مشوق های بیمه کارفرمایی در جهت رفع مشکلات اشتغالزایی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، اسماعیل آقاجانلو ضمن ارائه  عملکرد ۸ ماهه کاریابی ها اظهار داشت:  به این لحظه آمار به کارگماری حدود ۵۰ درصد تحقق یافته است و با توجه به این نکته که ایام پایانی سال را در پیش رو داریم، مدیران کاریابی ها بایستی نهایت تلاش خود را در خصوص بهبود عملکرد و ایجاد فضای مناسب جهت اشتغالزایی اقشار جامعه و تحقق ۱۰۰ درصدی آمار به کارگیری تعیین شده طبق برنامه را داشته باشند.
وی همچنین افزود: در راستای بهبود عملکرد کاریابی ها و ایجاد اشتغال مناسب، کاریابی های شهرستان زنجان  جهت معرفی طرح مشوق بیمه کارفرمایی و امتیازاتی که این طرح برای جامعه کارفرمایی در نظر گرفته است اقدامات لازم  را انجام دهند.
آقاجانلو بابیان اینکه باید مدیران کاریابی ها با حضور مستقیم در محل کارگاه های تولیدی طرح را به صورت کاملا شفاف به مدیران کارگاه ها توضیح داده و ابهامات موجود را رفع نمایند،  بر اهتمام جدی به اجرای طرح مشوق بیمه کارفرمایی که قسمت اعظمی از مشکلات اشتغال زایی و همچنین عملکرد کاریابی ها را بهبود می‌بخشد تاکید کرد.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید