اخبار

30 میلیارد ریال بابت خسارات متفرقه به بیمه شدگان زنجانی پرداخت شد

30 میلیارد ریال بابت خسارات متفرقه به بیمه شدگان زنجانی پرداخت شد
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: تا پایان آبان‌ماه سال‌جاری بیش از 30 میلیارد ریال بابت خسارت‌های متفرقه به بیمه شدگان تامین اجتماعی پرداخت شده است
علی محمدی مدیر درمان استان زنجان  اظهار داشت از ابتدای سال تا پایان آبان‌ماه سال‌جاری بیش از 30 میلیارد ریال به بیمه شدگان زنجانی بابت هزینه‌های خسارات متفرقه پرداخت شده است.

 مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان پیرامون برون سپاری فرآیند پذیرش اسناد خسارت متفرقه‌ به کارگزاری‌های رسمی اظهار داشت: بر اساس اصل 44 قانون اساسی فرآیند پذیرش اسناد خسارت متفرقه‌ از مهرماه سال‌جاری به کارگزاری‌های رسمی برون سپاری شده است.

وی با بیان اینکه این مقدار پرداختی بابت یک هزار و 50  مورد پرونده بیمه‌شدگان تامین اجتماعی در بخش بستری و سرپایی تا پایان آبان‌ماه سال‌جاری است، تصریح کرد این تعداد پرونده در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در قسمت سرپایی 11 درصد رشد را نشان می‌دهد.

محمدی تعداد پرونده‌های رسیدگی و پرداخت شده خسارات متفرقه در سال 96 را یک هزار  721 مورد خواند و افزود: در بخش سرپایی 275 مورد پرونده با هزینه‌ای بالغ بر 2 میلیارد و 222 میلیون ریال و در بخش بستری نیز یک هزار و 446 مورد پرونده بالغ بر 40 میلیارد ریال از سوی دفتر اسناد پزشکی به بیمه شدگان تامین اجتماعی پرداخت شده است.

 مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان اموال و دارایی‌های صندوق بین‌اللنسلی تامین اجتماعی را متعلق به صاحبان اصلی این صندوق دانست و گفت: صیانت از اموال بیمه شدگان تامین اجتماعی و نظارت دقیق بر روند مصارف و مخارج آن را به لحاظ حق‌الناس بودن اموال، وظیفه خود می‌دانیم.

وی همچنین تصریح کرد: در راستای اجرای دولت الکترونیک و برون سپاری فرآیند خسارات متفرقه به کارگزاری‌ها، مراجعه حضوری بیمه شدگان به دفتر اسناد پزشکی از این بابت کاهش چشمگیری داشته است.

۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید