اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت روز پژوهش

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت روز پژوهش
محمد رضا یوسفی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با صدور پیامی روز پژوهش را به تمامی فعالان عرصه علم و دانش تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی در متن پیام خود آورده است:

لا عَمَلَ کَالتَّحقیِقِ.  
هیچ عملى مانند پژوهش نیست.  امام علی(ع)

 

۲۵آذر پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از سوی «شورای فرهنگ عمومی» کشور به نام «روز پژوهش» با هدف گسترش فرهنگ «پژوهش» درجامعه وارج نهادن به مقام شامخ «پژوهشگران» نامگذاری شده است.

پژوهش یکی از محورهای مهمی است که ضامن پیشرفت و توسعه پایدار در هر کشور به شمار می‌آید و قطعا توسعه پژوهش در هر جامعه ای نیازمند حمایت و پشتیبانی آحاد جامعه، مسئولین ، دستگاه های اجرایی در کشور و در سطح استان ها، از تحقیق و پژوهشگران است.

از آنجائیکه قدرت و استقلال هر کشوری بر پژوهش و تولید علم استوار است لذادستیابی به این مهم، مستلزم توجه خاص به امر پژوهش است چرا که نهایتا نتیجه تحقیق و پژوهش در فرآیند های توسعه صنعتی و اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی و علمی کشور بروز و ظهور خواهد کرد.

اینجانب و خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، روز پژوهش که امسال مصادف با ولادت با سعادت امام حسن عسگری (ع) می باشد را به دانشمندان و دانش پژوهان جوان و متعهد کشور عزیزمان به ویژه استان زنجان که همواره با مطالعه آگاهانه، برنامه‌ریزی شده و روشمند  در راستای نیازهای توسعه ای کشور، پژوهش که «سنگ زیر بنای توسعه» است را سیقل می دهند، تبریک گفته و امیدوارم در پرتوعلم ایزد دانا و در سایه اتحاد و همراهی یکایک متولیان امر تحقیق و توسعه استان عزیزمان شاهد رشد و ارتقای اهداف عالیه پژوهش در سراسر میهن اسلامی   باشیم.

 

۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید