اخبار

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد

پرداخت 5 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغالزایی 398 مددجوی زنجانی

پرداخت 5 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغالزایی 398 مددجوی زنجانی
مدیرکل کمیته امدادامام خمینی استان زنجان گفت: امسال 5 میلیارد و 110 میلیون تومان برای ایجاد 398 فرصت شغلی جدید به افراد مستعد و نیازمند پرداخت شده است.

هدایت صفری  اظهار کرد: اداره کل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان در حمایت از مددجویان این نهاد خدمات متعددی ارائه می‌دهد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه یکی از اولویت‌های کمیته امداد توانمندسازی مددجویان است، تصریح کرد: در این زمینه سال قبل 2 هزار و 300 مددجوی این نهاد خودکفا شده و از چرخه حمایتی کمیته امداد خارج شدند.

وی در ادامه به افتتاح صندوق قرض‌الحسنه کمیته امداد در حمایت از جامعه هدف این نهاد اشاره کرد و افزود: در این زمینه 2 هزار و 810 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت شده است.

صفری با بیان اینکه میزان تسهیلات پرداخت شده به مددجویان این نهاد 12 میلیارد و 165 میلیون تومان است، گفت: این تسهیلات در قالب قرض‌الحسنه اشتغال‌،کارگشایی و مسکن پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه از مجموع تسهیلات اعلامی 2 هزار و 315 فقره در قالب تسهیلات کارگشایی و قرض‌الحسنه به مددجویان این نهاد به مبلغ 6 میلیارد و 252 میلیون تومان پرداخت شده است، گفت: همچنین 5 میلیارد و 110 میلیون تومان نیز برای ایجاد 398 فرصت شغلی جدید به افراد مستعد و نیازمند پرداخت شده است.

وی افزود: امسال همچنین 95 فقره وام مسکن به نیازمندان تحت حمایت  با اعتباری بالغ بر 788 میلیون تومان، و دو مورد هم اجاره ودیعه مسکن مددجویان به مبلغ 15 میلیون تومان به مددجویان پرداخت شده است.

۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید