اخبار

بهره مندی کارگران از سهام ترجیحی در راستای تحقق عدالت اجتماعی

بهره مندی کارگران از سهام ترجیحی در راستای تحقق عدالت اجتماعی
مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بیان داشت: در راستای تحقق عدالت اجتماعی کارگران باید از سهام ترجیحی بهره مند شوند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مرتضی بنیادی با اشاره به اینکه تاکنون تعداد زیادی از کارگران از سهام ترجیحی بهره مند شده اند خاطرنشان کرد: همزمان با تصویب نامه هیئت وزیران مبنی بر واگذاری سهام ترجیحی به کارگران و در راستای اجرای قانون سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی، و همچنین تحقق عدالت اجتماعی تعداد زیادی از کارگران از این سهام بهره مند شده اند.

بنیادی افزود: به همین منظور اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، با هدف ارتقاء گسترش فرهنگ سهامداری بین جامعه کارگری، کلاس آموزشی سهام ترجیحی با موضوع مفاهیم بازار سرمایه با حضور  نمایندگان کارگران دارای اعتبار واحدهای کارگری برگزار نمود .

خانم ندرلو کارشناسان بورس منطقه زنجان در این کلاس آموزشی مطالب جامعی در خصوص آشنایی با مفاهیم بازار سرمایه ، آشنایی با سایت ها و نحوه معاملات آنلاین ارائه نمود .

 

 همچنین حاضرین در کلاس آموزشی ، سؤالاتی در خصوص چگونگی ورود به بورس و نحوه سهامدار شدن را عنوان نموده و خواستار راهنمایی شرکتهای مربوطه به منظور فعالیت بهتر در بورس شدند.

۸ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید