اخبار

اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار کرد:

تشکیل کارگروه کارگری و کارآفرینی ستاددهه فجر

تشکیل کارگروه کارگری و کارآفرینی ستاددهه فجر
مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در جلسه کارگروه کارگری و کارآفرینی ستاد دهه فجر بر اجرای مناسب برنامه های پاسداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در سطح ملی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی ادراه کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،‌محمدرضا یوسفی در  جلسه کارگروه کارگری و کارآفرینی ستاد دهه فجر وپاسداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد بیان داشت:  به لحاظ این که انقلاب اسلامی  به سن چهل سالگی که به نوعی نشانگر بلوغ و تکامل یک فرآیند است، رسیده است و با توجه به دشمنی هایی که دشمنان این مرز و بوم با نظام دارند، امسال به جهت حساسیت موضوع در راستای سیاستهایی مسئولین نظام، شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت انقلاب شکوهمند اسلامی در تمام استانهای کشور شکل گرفته است که نمایندگان ولی فقیه و امام جمعه مرکز استانها مسئولیت این امر را پذیرفته اند.

یوسفی گفت: وجه تمایز این جلسات و شورایی که امسال شکل گرفته است در استفاده حداکثری از ظرفیت ها و هم افزایی نهادهای نظام برای تبیین دستاوردهای انقلاب و نیز تشکیل کمیته ها و کارگروههای مختلف است که کارگروه کارگری و کارآفرینی استان با مسئولیت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، می باشد.

وی ادامه داد: از جمله بحثهای مطرح شده در این زمینه ارسال فعالیتها و دستاوردهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی در قالب گزارش و آمارهای دقیق و فراگیر و همچنین اقدام برای هماهنگی با دبیرخانه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نسبت به تهیه محصولات رسانه ای از این گزارشات است.

مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ادامه داد: متناظر با پیشنهادهای کشوری مانند تهیه کتاب تاریخ کار در عصر جمهوری اسلامی می توانیم بومی سازی نموده و از کتابهایی با  مضامین و موضوعات مشابه در استان استفاده  نمائیم.

یوسفی بیان داشت: در سازوکار پیش بینی شده هدف این است که برنامه های اجرایی به سطوح بین المللی کشیده شود و باید با استفاده از تمام ظرفیت های داخلی و خارجی  نشان دهیم که انقلاب به کشورهای دیگر صادر شده و اتحاد و همبستگی کشورهای اسلامی را فراهم نموده است.

مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: قطعا با ترکیبی که کارگروه کارگری و کارآفرینی استان دارد و با هم فکری و تشریک مساعی برنامه های خوب و مفید قابل ارائه  در سطح ملی خواهیم داشت.

 

۹ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید