اخبار

بسته حمایتی برای 3 گروه هدف تامین اجتماعی واریز می شود

بسته حمایتی برای 3 گروه هدف تامین اجتماعی واریز می شود
مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: همزمان با سراسر کشور بسته های حمایتی برای سه گروه هدف تامین اجتماعی شامل بازنشستگان، از کار افتادگان و بازماندگان این استان نیز از امشب واریز می شود.
مسعود علیاری  افزود: بر این اساس سه گروه هدف یاد شده که مبلغ مستمری آنها کمتر از 30 میلیون ریال بوده و مشمول دریافت کمک جبرانی و حمایت غذایی از گروههای کم در آمد جامعه هستند.
وی اظهار داشت: این بسته حمایتی در قالب کمک های نقدی بوده که به حساب بازنشستگان استان واریز می شود و در این ارتباط نیز نحوه اطلاع رسانی لازم نیز از طریق بانک با ارسال پیامک انجام می گیرد.
این مسئول ادامه داد:بر این اساس مبلغ واریزی برای خانواده مشمول 2 میلیون ریال است و گروههای هدف در صورتی که تا فردا بعدازظهر به حساب انها واریز نشده موارد را می توانند به سامانه 1420 اطلاع دهند.
مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان ادامه داد: با توجه به تصمیمات اتحاذ شده کمک های این دوره در قالب نقدی در نظر گرفته شده و این مهم به دلیل آن است که گروههای هدف بتوانند راحت تر آن را استفاده کنند.
وی خاطر نشان کرد: طبق اعلام سازمان تامین اجتماعی این بسته ها تمامی افرادی را که اطلاعات آنها ثبت شده و دریافتی شان زیر 30 میلیون ریال است فارغ از اینکه بیمه اجباری، توافقی ، مشاغل آزاد و اختیاری باشد، تحت پوشش قرار می گیرد.
به گفته علیاری پرداخت کمک های نقدی بصورت متمرکز انجام می گیرد و بر این اساس امار مشخصی شمار گروههای هدف در این استان وجود ندارد.
طبق اعلام سازمان تامین اجتماعی کشور 2 میلیون و 600 هزار نفر مشمول این طرح هستند.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید