اخبار

به اهتمام اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد:

سمینار آشنایی با قوانین کار و بیمه تامین اجتماعی

سمینار آشنایی با قوانین کار و بیمه تامین اجتماعی
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری سمینار آشنایی با قوانین کار و بیمه تامین اجتماعی در حوزه نظام فنی و اجرایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، رسول احدی گفت: با توجه به مصوبات شورای فنی استان و درراستای توانمند سازی عوامل نظام فنی و اجرایی،  اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان دوره آموزشی با عنوان سمینار «آشنایی با قوانین کار و بیمه تامین اجتماعی در حوزه نظام فنی و اجرایی» برگزار نمود.

این دوره با تدریس محمدرضا یوسفی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مسعود علیاری، مدیر کل تامین اجتماعی استان در محل سالن اجتماعات اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی استان زنجان برگزار شد.

یوسفی در آغاز با بیان اینکه قانون کار در مجمع تشخیص مصلحت نظام و در تاریخ ۲۹ آبان ماه ۱۳۶۹ به تصویب رسیده است گفت: تمامی قوانین موجود درباره کارگر و کارفرما و نحوه حل اختلافات آنها در قانون کار بطور جامع و کامل آورده شده است که در این دوره سعی داریم به بررسی قانون کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بپردازیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از اصول کلی قانون کار به بحث مشمولین این قانون پرداخت و مطرح کرد:  کلیه کارفرمایان ، کارگران ، کارگاه ها ، موسسات تولیدی ، صنعتی ، خدماتی و کشاورزی مکلف به تبعیت از این قانون می باشند.

یوسفی پس از ارائه مطالب بطور طبقه بندی شده و جامع، در جلسه پرسش و پاسخ به سوالات مطرح شده از شوی شرکت کنندگان در این دوره آموزشی بطور دقیق پاسخ داد.

در ادامه علیاری، مدیرکل تامین اجتماعی استان نیز در زمینه  قوانین مربوط به بیمه تامین اجتماعی مطالب مربوطه را ارائه نمود.

۱۱ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید