اخبار

جلسه کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان طارم برگزارشد.

جلسه کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان طارم برگزارشد.
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم از برگزاری سومین جلسه کمیته اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان خبر داد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،محمدحسن حسینی بابیان این خبر افزود: جلسه کمیته اشتغال و سرمایه گذاری به ریاست هاشم نژاد، فرماندار این شهرستان و با حضور دستگاه های عضو کمیته اشتغال برگزار گردید.

حسینی به ارائه گزارشی از برنامه های انجام شده درسال 97 پرداخت و  اعضا کمیته نیز گزارشی از عملکرد خود در حوزه اشتغال درسال جاری ارائه نمودند .

وی طبق گزارش آماری تهیه شده در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم اظهار داشت: از بین متقاضیان اشتغال 20 نفر نیروی مورد نیاز به واحد های شهرستان و 7 نفر به واحد ها با طرح کارورزی معرفی شدند.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم در خصوص پرداخت تسهیلات ازمحل صندوق توسعه ملی، روستایی و عشایری گفت: مجموع تسهیلات پرداختی به متقاضیان دریافت وام اشتغال پایدار، 193595 میلیون ریال می باشد که به تفکیک ،  8790میلیون ریال از بانک توسعه تعاون ،89686 میلیون ریال بانک کشاورزی، 55984 میلیون ریال پست بانک، میلیون ریال 39135 صندوق کارآفرینی امید،پرداخت گردیده است.

گزارشات ارائه شده از سوی دستگاههای اجرایی تابعه در این جلسه به شرح ذیل می باشد.

 کمیته امداد:پرداخت تسهیلات اشتغال زایی در حوزه صندوق ولایت به 22 نفر بامبلغ 3700میلیون ریال و در حوزه تبصره 16 به 70نفر با مبلغ 12200میلیون ریال و حوزه اشتغال روستایی و عشایری به9 نفربه مبلغ2497 میلیون ریال.

بنیاد شهید: پرداخت تسهیلات جهت ایجاد اشتغال با بهره کم برای جامعه هدف به مبلغ 800میلیون ریال و همچنین معرفی 2نفر جهت اشتغال در نهاد های دولتی

 بهزیستی: پرداخت 400 میلیون تومان تسهیلات  در حوزه های اشتغال  برای اشتغال زایی 25 نفر.

در این جلسه هاشم نژاد ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد اعضای کمیته اشتغال و بخصوص کمیته فنی بررسی تسهیلات روستایی و عشایری شهرستان در جذب و پرداخت تسهیلات یاد شده خواستار اعطای تقدیر نامه به اعضای کمیته فنی گردید.

۱۲ دی ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید