اخبار

93 درصد گروه های هدف تامین اجتماعی بسته حمایتی گرفتند

93 درصد گروه های هدف تامین اجتماعی بسته حمایتی گرفتند
مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: بر اساس آمارهای ارائه شده از مجموع 34 هزار و 600 نفر از گروه های هدف برای دریافت بسته حمایتی 32 هزار و 150 نفر (93 درصد) مشمول این طرح شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،‌به نقل از خبرگزاری مسعود علیاری افزود: همزمان با سراسر کشور بسته های حمایتی برای سه گروه هدف تامین اجتماعی شامل بازنشستگان، از کار افتادگان و بازماندگان این استان نیز واریز شده است.
وی اظهار داشت: بر این اساس سه گروه هدف یاد شده که مبلغ مستمری آنها کمتر از 30 میلیون ریال بوده و مشمول دریافت کمک جبرانی و حمایت غذایی از گروههای کم در آمد جامعه شده اند.
این مسئول ادامه داد: طبق امار احصا شده حدود 93 درصد گروههای یاد شده تحت پوشش تامین اجتماعی زنجان کمتر از 30 میلیون ریال دریافت می کنند و مابقی بیش از میزان شده هستند.
وی بیان کرد: مبلغ واریزی برای خانواده های مشمول 2 میلیون ریال بود و گروههای هدف در صورتی که تا کنون این مبلغ به حساب آنها واریز نشده موارد را می توانند به سامانه 1420 اطلاع دهند.
این مسئول خاطر نشان کرد: شکایات و موارد احتمالی نیز از سوی سازمان مرکزی به استان ها ارجاع داده می شود و در کمترین زمان ممکن نیز اطلاع رسانی انجام می گیرد.
به گزارش ایرنا، طبق اعلام سازمان تامین اجتماعی کشور 2 میلیون و 600 هزار نفر مشمول این طرح هستند.

۱۵ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید