اخبار

کارگروه های بهبود فضای کسب و کار عملیاتی شوند

کارگروه های بهبود فضای کسب و کار عملیاتی شوند
استاندار زنجان گفت: کارگروه های بهبود فضای کسب و کار باید هرچه سریعتر عملیاتی و چگونگی رفع مشکلات و مسائل پیش رو احصا شود
فتح الله حقیقی  در جلسه بهبود فضای کسب و کار استان زنجان افزود: برای تسریع در این امور از دادگستری هم تقاضای همکاری مستمر خواهیم داشت.
استاندار زنجان گفت: باید تمام دستگاه های متولی با توجه به اهمیت موضوع سرمایه گذاری پای کار بیایند و تمام انرژی خود را جهت تسریع در امور به کار گیرند.
حقیقی تصریح کرد: نباید در سال 98 هیچ موازی کاری بین قسمت جذب سرمایه گذاری استانداری و سازمان اقتصاد و دارایی برای موضوع جذب سرمایه گذار وجود داشته باشد.
استاندار زنجان افزود: داشتن سیستمی که تمام اطلاعات مورد نیاز و اقدامات لازم برای سرمایه گذار را تبیین و آماده می کند خوب است و در زمان حاضر باید با سیستم پنجره واحد سرمایه گذاری این زیر ساخت را عملیاتی کنیم، تا در کمترین زمان ممکن مراحل جذب سرمایه گذار پایان یابد.
استاندار زنجان تاکید کرد: به روز بودن اطلاعات پایه در این سیستم و اتصال همه دستگاه ها برای استعلام و مشاهده مراحل تکمیل کار سرمایه گذار از مزیت های مهم آن است.
حقیقی گفت: خوشحال هستم که در زنجان صاحبان ایده های نوین حضور دارند و با طراحی چنین سیستمی باعث شدند این استان به عنوان یک الگو چنین فعالیتی داشته باشد.
به گزارش ایرنا، در این جلسه مسئولان مرتبط به ارائه گزارش عملکرد خود درباره پنجره واحد سرمایه گذاری پرداخته و شرایط رفع موانع پیش رو را بررسی کردند.
۱۶ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید