اخبار

ترویج فرهنگ کارآفرینی راه برون رفت از مشکلات اشتغال

ترویج فرهنگ کارآفرینی راه برون رفت از مشکلات اشتغال
مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تاکید کرد:تنها راه برون رفت از مشکلات اشتغال ترویج فرهنگ کارآفرینی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،‌محمد رضا یوسفی در جلسه کمیته صدور مجوز مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی با بیان این که کار تابع پاسخگوی نیاز جمعیت فعال در حال رشد جامعه نمی باشد تاکید کرد:  باید تمهیداتی را برای ترویج فرهنگ کارآفرینی به عنوان تنها راه برون رفت از مشکلات اشتغال، انجام دهیم.

یوسفی با اشاره به این که انجمن مراکز مشاوره کارآفرینی به زودی تشکیل خواهد شد افزود: با تشکیل این انجمن و با همبستگی و انسجام مدیران انجمن بسیاری از مشکلات رفع و حل خواهد شد.

محمدرضا یوسفی با بیان این مطلب که متقاضیان اخیر دریافت مجوز مراکز مشاوره کارآفرینی  با توجه به شرایط دستورالعمل، افراد باتجربه و باسابقه هستند، ابراز خرسندی نمود و گفت: این موضوع به آنچه مورد انتظار اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان می باشد نزدیکتر است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ادامه داد: برای 2 نفر از متقاضیان درخواست مرکز مشاوره کارآفرینی در زنجان و شهرستان ابهر مجوز صادر شده است .

یوسفی اظهار داشت: با توجه به مزیتها و ظرفیتهای اقتصادی استان باید به توسعه فعالیت های کارآفرینانه، هدایت صاحبان سرمایه و همچنین ارائه مشاوره های تخصصی مبتنی بر دانش کاربردی و نوآوری به صاحبان ایده، کارآفرینان و متقاضـیان ایجـاد بنگـاه هـای اقتصادی اهتمام و در ایجاد فضای کسب و کاروتولید،  تلاش مضاعف داشته باشیم.

 

۱۷ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید