اخبار

در جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مطرح شد:

تشکیل میز صادرات استان برای نخستین بار در کشور

تشکیل میز صادرات استان برای نخستین بار در کشور
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در جلسه شورای اداری اداره کل متبوع مطرح نمود: برای نخستین بار در کشور میز صادرات استان را تشکیل دادیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،‌محمد رضا یوسفی با بیان این که شورای اداری یکی از ارکان مهم تصمیم گیری و هماهنگی برای اجرای سیاستها و برنامه های ابلاغی و انجام وظایف و ماموریتهای سازمانی است، گفت: معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل متبوع اهتمام لازم در برگزاری منظم این جلسات را داشته است.

یوسفی در ابتدا با ارائه گزارشی در خصوص رتبه اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در شاخص های اختصاصی و عمومی عنوان کرد: در شاخص های اختصاصی و عمومی سال 95 از رتبه 14 به رتبه 7 در سال 96 ارتقاء داشته ایم . در شاخص های عمومی از رتبه 9 در سال 95 به رتبه 6 در سال 96 و در شاخص های اختصاصی در سال 95 از رتبه 25 به 15 ارتقاء رتبه پیداکرده ایم.

یوسفی در زمینه پیگیری ها و مکاتبات صورت گرفته با استاندار محترم زنجان در خصوص واگذاری فضای مناسب برای ساختمان جدید اداره کل متبوع و همچنین اصلاح چارت سازمانی اداره تعاون، کار شهرستان سلطانیه گفت: تمهیداتی در این موارد صورت گرفته است که بزودی قابل اجرا خواهد بود.

مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این جلسه با ارائه پیشنهاد تشکیل ستاد خبری با مسئولیت حراست اداره متبوع بیان داشت: هرگونه خبر ارسالی به ستاد خبری اطلاع رسانی پس از تجزیه و تحلیل توسط مسئولین حراست به اطلاع مدیرکل و معاونین ایشان جهت رسیدگی خواهد رسید.

یوسفی همچنین مطرح کرد: هر معاونتی باید یک بانک اطلاعاتی در مورد حوزه خود طراحی نماید. چرا که با در دست داشتن اطلاعات دقیق می توانیم تصمیم درست بگیریم.

مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تشکیل میز صادرات استان برای اولین بار د رکشور خبر داد و افزود: ترکیب صادرکنندگان استان اغلب افراد غیر بومی هستند که سعی داریم از ظرفیت بومی ها استفاده و صادرات را افزایش دهیم.

یوسفی با اعلام این خبر که اولین شرکت تعاونی صادرات در زنجان و کشور را برای اولین بار تشکیل دادیم گفت: تیمی جهت مذاکره به گرجستان اعزام نمودیم که مسئولین این امر در حال پیگیری و بررسی مراحل بعدی انجام کار هستند.

یوسفی تاکید کرد: باید یک دفتر توسعه تعاون در کشورهای دیگر داشته باشیم و از تمام ظرفیتهای موجود استفاده نماییم .

مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اشاره ای نیز به کسب رتبه های برتر در بحث شاخص های 8 گانه در زمینه اشتغال نمود و از شهرستانها خواست جلسات کمیته اشتغال را به جهت حساسیت موضوع به موقع برگزار نمایند.

 

 

۱۸ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید