اخبار

استاندار زنجان:

50 واحد تولیدی با اشتغال 1065 نفر اسفند ماه افتتاح می شود

50 واحد تولیدی با اشتغال 1065 نفر اسفند ماه افتتاح می شود
استاندار زنجان گفت: 50 واحد تولیدی با 15 هزار و 100 میلیارد ریال سرمایه ‌گذاری و ایجاد اشتغال برای 1065 نفر اسفند ماه امسال در این استان به بهره‌برداری می‌ رسد.
فتح ‌الله حقیقی  در جمع خبرنگاران افزود: 20 طرح تولیدی ویژه نیز به صورت هفتگی رصد می‌شوند که رفع مشکلات آن‌ها کمک زیادی به تولید و اشتغال استان می‌ کند.
وی با اشاره به احصا و هدف گذاری 39 پروژه مهم و موثر استان، خاطرنشان کرد: 6 جاده مهم استان، دوخطه کردن راه‌آهن زنجان - قزوین، آغاز فعالیت پتروشیمی، برند شهری و شهرک برق، الکترونیک و آی‌تی از جمله این پروژه‌های مهم و ماندگار استان هستند.
حقیقی اظهار داشت: 33 پروژه تکمیل و 26 پروژه نیمه ‌تمام نیز جهت واگذاری به بخش خصوصی برای بهره‌ برداری و تکمیل انتخاب شده‌اند.
استاندار زنجان استفاده از اهرم‌های کمک‌ کننده بودجه را معیار محک مدیران خواند و گفت: ستاد اهرم‌ های کمک‌کننده بودجه در استان تشکیل شده و عملکرد مدیران در پایان سال سنجش می‌شود.
نماینده عالی دولت در استان زنجان افزود: نقشه راه جامع و کامل در حوزه فرهنگ استان تدوین خواهد شد و در برخی از شاخص های فرهنگی باید استان پایلوت کشور شود.
وی تاکید کرد: هدف من از بازدیدهای سرزده، چابک‌سازی مدیران است، از شهرهای کوچک استان بازدید خواهم کرد و مصوبات سفرهای شهرستانی با جدیت پیگیری می شوند.
این مسئول افزود: با توجه به شرایط استان و کشور، مدیرانی که ریسک‌ پذیر بوده و تلاش کرده و نتیجه بهتری بگیرند نسبت به ادامه همکاری با آن‌ها تصمیم‌گیری می‌شود.
حقیقی اظهار داشت: مدیران استان نسبت به اطلاع ‌رسانی و ارتباط با رسانه‌ها چابک و اقدامات خوبی نیز در این زمینه انجام شده که ارائه گزارش مدیران در شورای اطلاع‌رسانی نمونه این چابکی است.
۱۹ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید