اخبار

اداره تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم دره برگزار کرد:

جلسه هماهنگی کمیته گارگری ستاد دهه فجر

جلسه هماهنگی کمیته گارگری ستاد دهه فجر
رئیس اداره تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم دره از برگزاری اولین جلسه هماهنگی کمیته گارگری ستاد دهه فجر این شهرستان خبر داد.

                                                                    

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،  حبیب اله مقدم عنوان کرد: به منظور هماهنگی و تنظیم برنامه های گرامیداشت ایام الله فجر انقلاب اسلامی در حوزه کارگری اولین جلسه کمیته کارگری دهه فجر شهرستان خرم دره با حضور نماینده سازمان تامین اجتماعی ،آموزش فنی و حرفه ای، بسیج کارگری و جمعی از نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی واحدها  در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان برگزار گردید.

 مقدم با اشاره به برنامه های پیش بینی شده برای دهه فجر امسال از برگزاری مراسم جشن انقلاب در واحدهای کارگری، برگزاری مسابقات فرهنگی و دیدار با خانواده های معظم شهدا ، دیدار با امام جمعه محترم شهرستان ، مسابقات ورزشی، غبار روبی مزار شهدا خبر داد و گفت با توجه به اینکه ایام الله دهه فجر امسال مصادف با ایام فاطیمه می باشد توجه و حرمت این ایام را خواستار شدند .    

 سپس اعضای جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در راستای ارتقا مراسم و برنامه های بزرگداشت دهه فجر در حوزه کار، تولید و تعاون اعلام و پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

حبیب اله مقدم در پایان بر لزوم برگزاری هرچه پرشورتر برنامه های دهه مبارک فجر تاکید کرد.  

 

۲۰ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید